Jazykový kurz Kanada, Montreal, Individuální kurz

Sprachcaffe Montreal

INFORMACE O ŠKOLE

Sprachcaffe, (mateřská firma školy GEOS), se po více jak 30 letech řadí mezi ty nejlepší evropské jazykové školy. Škola sídlí v centru Montrealu, a její okolí nabízí širokou škálu možností pro využití volného času. Všichni učitelé jsou plně kvalifikovaní a rodilými mluvčími. Škola je moderně vybavena, výuka probíhá ve 13-ti komfortních učebnách, k dispozici je také kuchyňka, studentské centrum, studijní materiály, počítačová učebna, free Wi-Fi a recepce.

Proč právě Sprachcaffe Montreal?

  • kvalitní škola v atraktivním prostředí
  • nejnovější metody výuky
  • mezinárodně uznávaná škola
  • nabídka bohatého programu ve volném čase

TYPY KURZŮ

Škola nabízí kurzy všeobecné, individuální, přípravu na zkoušky IELTS a TOEFL.

VOLNÝ ČAS

Ve svém volném čase můžete poznávat Montreal a přírodu jak sami, tak se svými novými spolužáky. Škola nabízí vlastní program a každý den se máte na co těšit.

Speciální aktivity:

  • Kinoklub
  • Laser game večer
  • výlety - Niagara falls, Quebec atp.
  • posezení s lektory

INFORMACE O LOKALITĚ

Ve městě Montreal se nudit rozhodně nebudete. Mimo školní aktivity a exkurze pořádané školou, samotné město nabízí plno zajímavých aktivit nejen pro místní. Nezapomeňte navštívit ty nejvýznamnější: Crescent Street – ulice plná galerií, restaurací, barů je tou nejlepší turistickou atrakcí. Festivaly a jiné události, jako např. Formula 1 Weekend se konají právě zde. Old Montreal – nejstarší městskou čtvrť můžete projet v kočáře taženém koněm. Montreal Bike Fest – největší cyklistická událost v Severní Americe, týdenní festival s více než 30 000 účastníky.  

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail