Jazykový kurz Kanada, Calgary, Intenzivní kurz

Sprachcaffe Calgary

INFORMACE O ŠKOLE

Sprachcaffe, (mateřská firma školy GEOS), se po více jak 30 letech řadí mezi ty nejlepší evropské jazykové školy. Škola sídlí v centru Calgary, je moderně vybavena a nabízí širokou škálu možností pro využití volného času. Všichni učitelé jsou plně kvalifikovaní a rodilými mluvčími. Škola je moderně vybavena, výuka probíhá v 9-ti komfortních učebnách, k dispozici je také místnost na oběd s lednicí a mikrovlnou troubou, počítačová učebna, terasa, free Wi-Fi, recepce a studijní materiály.

Proč právě Sprachcaffe Calgary?

  • kvalitní škola v atraktivním prostředí
  • nejnovější metody výuky
  • mezinárodně uznávaná škola
  • nabídka bohatého programu ve volném čase

TYPY KURZŮ

Škola nabízí kurzy všeobecné, individuální, přípravu na zkoušky IELTS a TOEFL.

VOLNÝ ČAS

Mimo školní aktivity a exkurze pořádané školou, nabízí samotné město plno zajímavých aktivit nejen pro místní. Nezapomeňte navštívit ty nejvýznamnější: Calgary Tower – 191 metrů, volně stojící věž, s otočnou restaurací, nabízející překrásný výhled na město. Telus World of Science – vědecké muzeum plné exponátů a multimediálních prezentací. Calgary Zoo – pouze 5 minut od centra, shlédněte volně žijící živočichy v centru města.   

INFORMACE O LOKALITĚ

Calgary patří mezi jedno nejrychleji rozvíjejících se měst v Severní Americe. V roce 1988 se zde konaly Zimní olympijské hry a od té doby se město stalo oblíbeným místem pro sportovce. Jste milovníkem přírody a už Vás nebaví moderní města? Zajít si můžete do krásné přírody v Rocky Mountains a prožít tak nezapomenutelný zážitek. Pouze 45 minut od města naleznete Banff National Park a Lake Louise, nejnavštěvovanější v provincii Alberta. Zajímá-li Vás umění a kultura, město nabízí širokou škálu muzeí a galerií. Calgary se stalo jedno z nejdůležitějších měst Kanady díky těžbě a zpracování ropy. 

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail