Jazykový kurz Kanada, Vancouver, Obecný kurz + individuální výuka

IH Vancouver

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola nabízí vysoce kvalifikované lektory, kteří vám předají maximum za čas co zde strávíte. V případě zájmu o ubytování máte možnost si vybrat mezi studentkou kolejí a hostitelskou rodinou.

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí nejen kurzy zaměřené na všeobecnou angličtinu,a le také na přípravu IELTS, TOEIC, TOEFL, CELTU či TEFL. V případě zájmu je mopžné zajistit placenou i neplacenou stáž. Jako doplněk ke kurzu máte na výběr například z gramatiky, konverzace, poslechu, idiomů a mnoho dalšího.

VOLNÝ ČAS

IH Vancouver má vlastní program a to jak sportovních a adrenalinových aktivit, tak relaxačních.

Speciální aktivity:

  • návštěva delfinária
  • návštěva Lynn Canyon Park
  • Skydiving
  • volejbalové a fotbalové turnaje

INFORMACE O LOKALITĚ

Po Hollywoodu a New Yorku je Vancouver třetím největším centrem filmové produkce v Severní Americe. Své počátky osídlování datuje na rok 1861 díky Zlaté sobí horečce. Volný čas můžete využít například na návštěvu 3. největšího městského parku Stanley park.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail