Jazykové kurzy v Irsku – léto 2016

Rostoucí popularitě se těší Irsko. Díky krásné přírodě, přátelskému prostředí a (oproti Velké Británii) nízkých cenám, začíná dohánět v počtu zájemců Londýn i Maltu. Nespornou výhodou je možnost pracovat a cenová dostupnost letů z ČR.

Jazykové kurzy v Irsku - Dublin

Active Language Learning

Active Language Learning (ALL), založená roku 1989, je malá rodinná škola nabízející přátelskou atmosféru a individuální přístup ke studentům. Nachází se v předměstí Dublinu, v Dún Laoghaire. Budova školy je zrekonstruovaná, moderně vybavená, k dispozici je recepce, výtah, parkoviště u školy, kantýna, terasa s výhledem na Dublin Bay, počítačová učebna, free Wi-Fi po celé budově a studentské centrum. Více informací o škole Active Language Learning.

Cork English College

Jazyková škola Cork English College se nachází v centru města Cork, v jihozápadní části Irska. Cork English College je rodinná škola s přátelskou atmosférou, která se nabízí individuální přístup. Byla založena již před 35 lety a je akreditovaným centrem pro skládání jazykových zkoušek. Více informací o škole Cork English College.

Proč vyrazit na jazykový kurz do Irska s námi?

Mluví za nás řada spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Kontaktujte nás pro více informací

Kontaktní osoba: Klára Palečková, k.paleckova@czech-us.cz, 773 919 501

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2016 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail