Jazykový kurz JAR, Cape Town, Obecný kurz

CapeStudies

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola sídlí pár kilometrů od historického centra. Modernizované učebny mají přímý vstup k bazénu. Jazyková škola nabízí ubytování ve vlastní, plně vybavené rezidenci, či v rodinách v docházkové vzdálenosti.

Proč právě Cape studies?

  • maximálně osmičlenné skupiny
  • bazén a prosluněná terasa přímo ve škole
  • prodloužené 50-ti minutové lekce
  • veškerá občanská vybavenost v okolí školy a 3 minuty k moři

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o přípravy k mezinárodním zkouškám. Škola nabízí: FCE, CAE, CPE, LCCI, IELTS, GMAT, TOEFL a TOEIC. Samozřejmostí jsou kurzy obchodní angličtiny a nabídka individuální výuky.

VOLNÝ ČAS

Komu by se nelíbilo pouze koupání, má možnost využít z mnoha aktivit, které škola nabízí. Na výběr jsou jak relaxační, tak i adrenalinové zážitky.

Speciální aktivity:

  • potápění v kleci se žraloky
  • výlet na safari
  • bungee jumping
  • návšteva Stolové hory

INFORMACE O LOKALITĚ

Kapské město bylo první evropskou osadou na území dnešní Jihoafrické republiky. Sídlí zde jihoafrický parlament a další vládní instituce. Původní účel byl však naprosto odlišný. Zátoka chránila přístav před rozbouřeným mořem a tudíž zde Holanďané založili zásobující stanici pro lodě mířící do východní Afriky. Úvodními obyvateli se stali otroci dovážení Východoindickou společností na práci. Snad každý z místních Vám doporučí zajet se podívat na Stolovou horu, mys Dobré naděje či Boulders Beach, kde sídlí kolonie tučňáku.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail