Jazykový kurz Itálie, Elba, Obecný kurz

Centro Fiorenza International House - Elba

INFORMACE O ŠKOLE

Škola se nachází v letovisku Marciana Marina, jen pár minut od krásné zátoky Procchio. V této rybářské vesničce můžete vychutnat atmosféru minulosti. Škola je otevřena od května do října a lekce se vzhledem k počasí konají obvykle venku.

Proč právě Elba

  • lekce venku
  • bohatý společenský program
  • vynikající dostupnost k moři

TYPY KURZŮ

  • kurzy spojené s aktivitami - kreslení, mountain biking, trekking, kayaking
  • kurzy všeobecné italštiny
  • možnost individuální výuky

VOLNÝ ČAS

Volný čas lze na Elbě trávit samozřejmě u moře, organizovanými výlety do místních kopců, plavbami po moři, návštěvami míst, kde trávil čas Napoleon Bonaparte během svého pobytu v exilu (1814-1815). Milovníci vodních sportů si jistě přijdou na své. Elba nabízí široké spektrum sportovních aktivit - především tenis, golf, jízdu na koni či jízdu na kole.

INFORMACE O LOKALITĚ

Ostrov Elba se nachází pouze 2 hodiny jízdy od Florencie a je 3. největším ostrovem Itálie. Zelenou vegetaci si zde můžete úžívat po celý rok. Celý ostrov má 150 km písčitých pláží, které se staly velmi oblíbenými pro návštěvníky a nadšence pro potápění.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail