Jazykový kurz Irsko, Dublin, Příprava na jazykové zkoušky

CES Dublin

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola se svými 25 třídami patří mezi středně velké. Prestižní škola sídlí v historické budově pouze pár minut od dublinského hradu.

Informace o škole

Kromě běžných kurzů můžete vybírat z příprav na mezinárodní zkoušky: PET, FCE, CAE, CPE a IELTS. Pro profesní využití jsou k dispozici kurzy zaměřené an právo, medicínu, letecký průmysl, atp. Škola je zapojena do programu EU Comenius.

VOLNÝ ČAS

Ve svém volném čase se můžete zůčastnit výletů či aktivit, které pro vás škola připraví. Mezi oblíbené patří filmový večer, prohlídka města, lekce salsy, hip-hopu a irských tanců.

Speciální aktivity:

  • kurz fotografování
  • návštěva muzea voskových figurín
  • návštěva Guinness Storehouse
  • prohlídky muzeí, galerií atp.

INFORMACE O LOKALITĚ

Dublin je hlavní a největší město Irska. Město je položeno při východním pobřeží Irska v ústí řeky Liffey do Irského moře. Podnebí je přímořské s poměrně teplou zimou a chladným létem. 17. března se v Dublinu slaví St. Patrick's Day, svátek Irů a Irofilů po celém světě. Člověku ten den nezbývá nic než se obléci do zelené a vydat se do ulic hledat Irish Pub, či jiné místo s příhodnou hudbou a Guinnessovým pivem.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail