Jazykový kurz Irsko, Cork, Obchodní balíček

Atlantic School of English

INFORMACE O ŠKOLE

Škola je velmi oblíbená u dospělých studentů, kteří hledají příjemné a krásné prostředí. Velká část výuky probíhá venku pod dohledem kvalifikovaných lektorů. Díky malým skupinám studentů (maximálně 6 studentů) je výuka intenzivnější a více individuálně zaměřená. Škola nabízí mnoho kurzů zaměřených jak na obecnou angličtinu, obchodní angličtinu nebo přípravu na jazykové zkoušky.

TYPY KURZŮ

  • krátkodobé kurzy obecné angličtiny
  • dlouhodobé kurzy anglického jazyka, obchodní angličtiny s výběrem různých aktivit
  • příprava na zkoušky TESOL

VOLNÝ ČAS

V Corku se nudit rozhodně nebudete, po škole je vždy možnost zajít od krásné přírody nebo posedět v mnoha útulných hospůdkách. Škola navíc organizuje různé aktivity od sportovních přímo v Corku, po výlety po okolí. Majitel je nadšený mořský biolog, který rád přednáší o svém oboru. Stará se o volnočasové aktivity, je školený potápěč a pořádá kurzy potápění pro své studenty, Nechybí ani jízda na koni, golf nebo jachtění. Irská literatura, kultura a historie jsou také v programu volnočasových aktivit.

INFORMACE O LOKALITĚ

Jihozápadní Cork je popisován jako nejkouzelnější místo v Irsku. Chlubí se krásnými horami, mokřinami, divokými kopci, jezery a skalními útesy lemující břeh Atlantiku. A právě zde, se nachází Atlantic School of English.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail