Jazykový kurz Irsko, Dublin, Letní kurz pro teenagery

ACTIVE LANGUAGE LEARNING

INFORMACE O ŠKOLE

Active Language Learning (ALL), založená roku 1989, je malá rodinná škola nabízející přátelskou atmosféru a individuální přístup ke studentům. Nachází se v předměstí Dublinu, v Dún Laoghaire. Budova školy je zrekonstruovaná, moderně vybavená, k dispozici je recepce, výtah, parkoviště u školy, kantýna, terasa s výhledem na Dublin Bay, počítačová učebna, free Wi-Fi po celé budově a studentské centrum. Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách, které jsou nádherně prosvětlené a klimatizované. Pár minut chůze od školy naleznete vše, co potřebujete – obchody, restaurace, bary, nákupní centra, kino, divadlo, stanici metra, autobusové zastávky, parky, přístav, golfové hřiště aj. 

Proč právě ALL?

  • malá škola s individuálním přístupem
  • terasa s výhledem na Dublin Bay
  • výhodná lokalita školy
  • program plný aktivit a exkurzí ve volném čase

TYPY KURZŮ

Škola nabízí obecné kurzy, individuální výuku a přípravu na Cambridge zkoušky PET, FCE, CAE, CPE, IELTS a TOEIC.  

VOLNÝ ČAS

Po výuce se studenti mohou těšit na program plný aktivit a zábavy, který škola ALL denně zajišťuje. Máte-li rádi sport, odpoledne na Vás čeká např. fotbal, basketball, tag rugby, plavání, tenis, stolní tenis, volejbal nebo umění a řemesla (vaření, hudba aj.), nebo můžete využít nabídku kulturního programu (půldenní exkurze, návštěva muzeí a galerií apod.). Tři dny v týdnu se můžete těšit na večerní programy (např. Irské tance, disco, Irish pub, BBQ, karaoke, večerní quiz, koncerty apod.). Prostřednictvím celodenních víkendových exkurzí poznáte okolí Dublinu a zažijete irskou kulturu.   

INFORMACE O LOKALITĚ

Dublin je hlavní a největší město Irska. Město je položeno při východním pobřeží Irska v ústí řeky Liffey do Irského moře. Podnebí je přímořské s poměrně teplou zimou a chladným létem. 17. března se v Dublinu slaví St. Patrick's Day, svátek Irů a Irofilů po celém světě. Člověku ten den nezbývá nic než se obléci do zelené a vydat se do ulic hledat Irish Pub, či jiné místo s příhodnou hudbou a Guinnessovým pivem. Dún Laoghaire, přímořské městečko, často nazývané Dublinská Riviéra (“Dublin's Riviera”), se nachází 12 km jižně od centra Dublinu. Toto překrásné místo nabízí balanc mezi moderní metropolí a nedotčenou přírodou. Je tedy vhodné pro všechny, neboť zde zažijete jak ticho ohromující přírody, tak pulzující život v centru města. 

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail