Jazykový kurz Francie, Bordeaux, intenzivní kurz

BLS Bordeaux

INFORMACE O ŠKOLE

V jazykové škole je k dispozici celkem 9 plně klimatizovaných učeben. Volný čas můžete strávit například na terase, společenské místnosti či v počítačové učebně. Dostupnost do centra města je cca 20 minut.

Proč právě BLS Bordeaux?

  • plně klimatizované učebny
  • wi-fi k dispozici zdarma

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí jak kurzy všeobecné francouzštiny, profesních kurzů, pro učitele či kurzy spojené s aktivitami jako je zasvědcení do tajů vína.

VOLNÝ ČAS

Škola nabízí mnoho aktivit. Kromě odpoledního programu také večery v opeře, filmový klub, výlety s průvodcem, gastronomické zážitky atp.

Speciální aktivity:

  • studenti BLS mají možnost využít slevy na vstupné s partnerskými institucemi
  • výlety lodí či panoramatickým autobusem
  • exkurze do proslulé vinařské oblasti

INFORMACE O LOKALITĚ

Bordeaux platí za nejslavnější vinařskou oblast ve Francii. Rozlehlé vinice lemují tok řeky Garonny až k jejímu širokému ústí Gironde. Méně známé je Bordeaux jako historické město, které má po Paříži nejvíce památkově chráněných objektů v zemi. Jeho stará část se snovým názvem Měsíční přístav byla v roce 2007 připsána na seznam světového dědictví UNESCO. Každoročně přivítá na 90 tisíc studentů.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail