Jazykový kurz Francie, Nice, Obecný kurz

Azurlingua Nice

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Azurlingua se nachází v centru města Nice, nedaleko pláže a staré části města. V okolí naleznete veškerou vybavenost- nákupní centrum, banky, park. Kampus školy je rozlehlý a disponuje velkou zahradou uprostřed kampusu dostupnou jen pro studenty. V létě nabízí ideální možnost posezení s přáteli a relaxaci. Výuka probíhá v jedenácti klimatizovaných výukových místnostech a v jedné venkovní. Všechny místnosti jsou dostupné i pro osoby se ztíženou pohyblivostí.

Proč právě Azurlingua Nice:

  • Centrum města
  • Moderní vybavení
  • Bezplatná Wi-fi
  • Velká zahrada uprostřed kampusu

Informace o škole

Jazyková škola nabízí kurzy obecné francouzštiny a přípravy na jazykové zkoušky. Dále také vzdělávací kurzy francouzštiny pro lektory. Kurzy je možné studovat krátkodobě i dlouhodobě. Je také možné skombinovat soukromé lekce se skupinovými. Škola v roce 2007 získala ocenění "Qualité FLE“, studenti tedy získají opravdu kvalitní vzdělání.

VOLNÝ ČAS

Tým animátorů školy se postará o to, aby bylo ve volném čase vždy co dělat. Nice umožňuje studentům jak kulturní, tak i sportovní vyžití. Pláž je v dostupné vzdálenosti od školy, stejně tak historické centrum plné zajímavostí a památek.

INFORMACE O LOKALITĚ

Nice leží v proslulé Provence nedaleko Cannes a Monaka. Nice je hlavním centrem Azurového pobřeží, které láká turisty z celého světa svým malebným prostředím. Bylo založeno již ve 4. století před naším letopočtem a jeho památky se zachovaly dodnes.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail