Jazykový kurz Francie, Nice, Příprava na jazykové zkoušky

ACTILANGUE

INFORMACE O ŠKOLE

Škola Actilangue, založená v roce 1977, se nachází v centru města Nice pouze pět minuty od pláže a od proslulé promenády des Anglais. Ve třídě převládá přátelská, uvolněná atmosféra, zaručující maximální individuální přístup kantora. Výuka probíhá formou různých cvičení, debat a konverzací na společné téma, prostřednictvím kterých se studenti naučí své pasivní znalosti používat aktivně. Všichni studenti používají výukové materiály vyvinuté samotnou školou Actilangue včetně učebnic FRANÇAIS LANGUE ETRANGERE 1, 2,3.

Proč právě Actilangue?

  • garance kvalitní výuky
  • umístění v centru Nice, pět minut od pláže
  • nabídka nejen rekreačních a sportovních programů, ale také exkurzí po celý týden
  • kvalitní ubytování za příznivou cenu

TYPY KURZŮ

V nabídce je obecný kurz francouzštiny, individuální výuka, příprava na jazykové zkoušky DELF a kurz pro teenagery.

VOLNÝ ČAS

Nice nabízí nekonečné množnosti aktivit. Mimo školu si můžete zajít na představení do divadla nebo na koncert, navštívit folklórní nebo jazzové představení, mezinárodní sportovní akce, večer se vytančit na diskotéce nebo si poslechnout živou hudbu v baru. Pro labužníky místní restaurace nabízí ochutnávky francouzských specialit a zrelaxovat se můžete koupáním nebo procházkou po pláži. Actilangue organizuje půldenní a celodenní exkurze, např. návštěva Monaca, Grasse, Cannes, St.-Paul-de-Vence, St.-Tropez, Port-Grimaud a jiné. V programu aktivit najdete např. skupinové sporty, jako jsou potápění, cyklistika, turistika, popřípadě si můžete zahrát tenis, nabízí se i možnost plachtění nebo surfování a mnoho dalších. Prostřednictvím těchto aktivit a exkurzí proniknete do prostředí Nice a jeho okolí, seznámíte se se spoustou nových kamarádů a poznáte své vyučující mimo třídu.

INFORMACE O LOKALITĚ

Nice, původně řecká kolonie, je světově známé jako univerzitní město, kulturní metropole a mezinárodní rekreační středisko, které se řadí mezi nejpopulárnější destinace ve Středozemí. Samotné město se nachází pod kopcem, na němž stával dnes již zaniklý hrad a odkud se nabízí nádherný výhled. Pobřeží lemuje 6 km dlouhá Promenáda des Anglais s palmami a obchůdky a budovami z období secese. Centrum města tvoří tržiště Cours Saleya, kde se prodávají květiny nebo starožitnosti. Večer zde můžete navštívit místní restaurace a kavárny a ochutnat tak místní specialitu Socca (velká palačinka), Tourte des blettes (ovocný koláč z přezrálého ovoce) nebo Pichade (slaný koláč s cibulí, ančovičkami a olivami). Během roku město nabízí bohatý kulturní program. V únoru se můžete těšit na Karneval na Azurovém pobřeží, patřící mezi deset nejlepších karnevalů na světě, v červnu na triatlon a v červenci na jazzový festival, který se koná už od r. 1948 a řadí se mezi světově uznávané.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail