Jazykový kurz Francie, Paříž, Intenzivní kurz

Accord French Language School

INFORMACE O ŠKOLE

Accord French Language School patří mezi nejlepší školy s výukou francouzštiny ve Francii. Škola má dvě budovy. Grands Boulevards French Language School se nachází v centru města, jen kousek pěšky od Louvru a George Pompidou Center. Letní výuka probíhá v budově St. Nicholas jen 5 minut od Aquaboulevard. Celý areál je moderně zařízen a je zde možnost přístupu na internet zdarma.

Proč právě Accord French?

  • vysoce kvalitní škola
  • vynikající lokace
  • internet k dispozici zdarma

TYPY KURZŮ

Kurzy je možné doplnit o Workshopy pořádané každý týden, zaměřené např. na kulturu, mluvení, fonetiku, gramatiku aj. Pro manažery jsou v nabídce např. Executive kurzy na procvičení komunikace, prezentace, meetingy apod.

VOLNÝ ČAS

Škola organizuje aktivity, které mají napomoci studentům pochopit francouzskou historii a kulturu.

Speciální aktivity:

  • procházky s výkladem
  • návštěvy muzeí a galerií s průvodcem
  • konference pořádané každý týden v letních měsících

INFORMACE O LOKALITĚ

Paříž je hlavní a zároveň největší město Francie. V Paříži sídlí vedení téměř poloviny všech francouzských společností, stejně jako kanceláře hlavních mezinárodních firem a ředitelství mnoha mezinárodních organizací jako je UNESCO, OECD nebo ICC.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail