Jazykový kurz Ekvádor, Quito, Příprava na jazykové zkoušky

Don Quijote Quito

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola v Ekvádoru nabízí svým studentům nejen kvalitní výuku, ale také zázemí. Budova se nachází v krásné historické budově v koloniálním stylu. Ve volném čase máte k dispozici knihovnu, společenskou místnost, auditorium, kafeterii a samozřejmě počítačovou učebnu a wi-fi připojení.

Proč právě Don Quijote Quito?

  • bezbariérový přístup
  • hřiště vhodné na racquetball, volleball či basket
  • plně vybavené zázemí pro studenty

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí nejen kurzy všeobecné španělštiny, ale také dobrovolnické programy. Může být pro Vás přínosem nejen z hlediska možnosti si ještě více procvičit španělštinu, ale především lépe poznat místní kulturu a obyvatele.

VOLNÝ ČAS

Každý týden se můžete těšit na 3-4 aktivity pořádané přímo školou, ale jejich nabídka Vás nemusí vůbec omezovat. Většina akcí je pro studenty zdarma zahrnuje například lekce tance, fotbalové zápasy mezi studenty a lektory, návštěva slavného ovocného tržiště a mnoho dalšího.

Populární aktivity:
  • termální lázně v Papallactě
  • lekce jízdy na koni
  • rafting

INFORMACE O LOKALITĚ

I když se Quito nachází v blízkosti rovníku, díky své nadmořské výšce se zde stále pohybujete v příjemném klimatu jako na jaře. Quito je považováno za nejzachovalejší historické město v Latinské Americe. Těšit se můžete na romantické dlážděné uličky, barokní kostely, fontány a krásná náměstí. Poloha města Vás přímo vyzývá k cestování po Ekvádoru a návštěvě Galapág.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Google+
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail