Jazykový kurz Dominikánská republika, Santo Domingo, intenzivní kurz

Don Quijote Santo Domingo

INFORMACE O ŠKOLE

Don Quijotev Dominikánské republice nabízí celkem dvě pobočky a to jednu v hlavním městě Santo Domingo a v Sosue. Jazyková škola v Santo Domingu sídlí přímo naproti místní univerzitě. Pro své studenty nabízí zázemí v podobě možnosti odpočinku na zahradě a terase a celkem pět učebnic. Ještě více atmosféry na Vás dýchne v knihovně Univerzity, do které mají studenti samozřejmě volný přístup.

Proč právě Dominikánská republika?

  • atraktivní lokalita
  • rodinné prostředí

TYPY KURZŮ

Jazyková škola se specializuje na kurzy všeobecné španělštiny a to jak formou skupinové, tak individuální výuky.

VOLNÝ ČAS

Svůj volný čas můžete vyplnit např. sportovními aktivitami, jako je tenis, hiking apod., nebo zkuste okusit domácí atmosféru a vyzkoušejte lekce salsy či merengue. Samozřejmostí jsou každodenní aktivity školy v průběhu týdne.

Speciální aktivity:

  • každé středy živá hudba
  • scuba diving
  • kite surfing
  • půjčovna motorek

INFORMACE O LOKALITĚ

Dominikánská republika leží v Karibiku necelých 600 km od pobřeží Floridy. I přesto, že se jedná o hojně navštěvovanou turistickou destinaci, máte možnost poznat zemi i z trochu jiné stránky. Máte možnost zúčastnit se výletu na hory, trek džunglí, nebo polosuchou pouští. Opomenout nemůžeme ani bělostné pláže a proslulé karibské moře.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Google+
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail