Jazykový kurz Brazílie, Sao Paulo, Executive kurz

Fast Forward Language Institute - Sao Paulo

INFORMACE O ŠKOLE

Školu Fast Forward naleznete v blízkosti finančního centra Sao Paula. V okolí školy se nachází bezpočet restaurací, barů, klubů, ale zároveň i řada muzeí, kin, obchodních center a parků. Výuka probíhá v šesti moderně vybavených učebnách. Škola navíc nabízí počítačovou místnost s internetem a malou jídelnu. Ve všech prostorách je zajištěn bezdrátových internet.

Proč právě Sao Paulo?

  • vynikající lokace školy
  • vysokoškolsky vzdělaní lektoři
  • k dispozici interenetové připojení

TYPY KURZŮ

V jazykové škole naleznete nejen obecnou portugalštinu, ale třeba i výuku capoeiry, fotografování, vaření atp. V nabídce naleznete jak stáže, tak dobrovolnické programy.

VOLNÝ ČAS

Fast Forward Maceio doporučuje prohlédnout si místní etnické čtvrti, muzea či restaurace s živou hudbou.

Speciální aktivity:

  • lekce capoeiry
  • brazilské rytmy a tance

INFORMACE O LOKALITĚ

Sao Paulo je největší město Brazílie a zároveň Latinské Ameriky. Nadšence možná překvapí soužití desítek etnických skupin a to především z Japonska a Itálie. V "ulici mrakodrapů" na vás dýchne atmosféra NY a za návštěvu jistě stojí kavárny a noční kluby nacházející se v okolí.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail