Jazykový kurz Austrálie, Perth, Příprava na jazykové zkoušky

LEXIS ENGLISH PERTH

INFORMACE O ŠKOLE

Dvoupatrová budova s prosvětleným a provzdušněným centrálním prostorem se nachází jen pár minut od centra a od pláže Scarborough Beach. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost včetně autobusové zastávky, která je hned vedle vstupních dveří do budovy. Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách, dále je studentům k dispozici počítačová učebna, free Wi-Fi, knihovna, studentské centrum s velkoplošnou TV a herní konzolí, plně vybavená kuchyňka, zdarma kafé a čaj a centrální atrium. Zaměstnanci školy nabízejí podporu studentům při hledání práce, ubytování, dopravy, pojištění nebo víz a aktualizují nástěnku s nabídkou ubytování a práce. Škola pořádá také "Lexis Work Shop" program, kde získáte všechny dovednosti potřebné k pracovní příležitosti.

Proč právě College Lexis?

  • prosvětlený centrální prostor s pravidelným posezením
  • plně vybavená kuchyňka s možností kávy a čaje zdarma
  • Wi-Fi k dispozici zdarma
  • vlastní sociální program

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny. Pro případné zájemce o přípravy k mezinárodním zkouškám škola nabízí kurzy FCE, CAE, CPE a IELTS. Dále máte možnost využít specializované kurzy pro akademické potřeby. V případě, že máte zájem v Austrálii nejen studovat, ale také pracovat, je možné se domluvit na individuálním plánu výuky.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí vlastní sociální program, kde přes týden naleznete například odpolední semináře, plážové a vodní sportovní aktivity, večerní párty, karaoke, BBQ, promítání filmů, půldenní exkurze a další. O víkendu se můžete zúčastnit celodenních exkurzí do Rottnest Island (klokan quokka), Margaret River (ochutnávka nejlepšího australského vína), do celého západního pobřeží Austrálie nebo opuštěných pláží. 

INFORMACE O LOKALITĚ

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště. Na dvojnásobné rozloze Indie (1,2 mld. obyvatel) žije pouze 22 milionů obyvatel převážně britského a irského původu. Vláda plánuje pomocí imigrantů toto číslo zdvojnásobit do roku 2050.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail