Jazykový kurz Austrálie, Byron Bay, Kurz pro teenagery

Lexis English Byron Bay

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Lexis se nachází v centru města Byron Bay, nedaleko pláže. V okolí naleznete veškerou vybavenost- nákupní centrum, banky, park... Prostory školy prošly kompletní rekonstrukcí. Kromě moderních učeben se studenti mohou těšit na novou multimediální studentskou místnost, kde kromě posezení naleznete i televizi pro hraní her.

Proč právě Lexis English:

  • Klidná lokalita
  • Moderní vybavení
  • Bezplatná Wi-fi
  • Terasa vhodná na barbecue

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny. Pro případné zájemce o přípravy k mezinárodním zkouškám škola nabízí kurzy FCE, CAE, CPE a IELTS. Dále máte možnost využít specializované kurzy pro akademické potřeby. V případě, že máte zájem v Austrálii nejen studovat, ale také pracovat, je možné se domluvit na individuálním plánu výuky.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí vlastní sociální program, kde naleznete například tematické semináře, sportovní aktivity, soutěže, kurzy surfování, filmové večery nebo exkurze. Pro zájemce jsou připraveny fakultativní výlety. Pokud vám výuka nestačí, máte možnost využít vlastní knihovnu. Kde naleznete vše potřebné pro vaše samostudium včetně audio nahrávek.

Speciální aktivity:

  • fakultativní výlety
  • pořádání barbecue
  • vlastní sociální program
  • poznávací výlety

INFORMACE O LOKALITĚ

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště. Na dvojnásobné rozloze Indie (1,2 mld. obyvatel) žije pouze 22 milionů obyvatel převážně britského a irského původu. Vláda plánuje pomocí imigrantů toto číslo zdvojnásobit do roku 2050.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail