Jazykový kurz Austrálie, Sydney, Intenzivní kurz

Kaplan International - Sydney

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Kaplan International má v Sydney dvě pobočky. Jedna se nachází přímo v centru, druhá potom v populární čtvrti Manly nedaleko pláže. Moderní budovy nabízejí studentům veškeré technické zázemí, stejně jako místa k socializaci. V obou školách studují studenti z celého světa, každoročně ji tak navštíví přes 37 národností.

Proč právě Kaplan International:

  • Blízko pláže
  • Moderní vybavení
  • Bezplatná Wi-fi
  • Terasa vhodná na barbecue

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny, ať už intenzivní nebo klasické, při kterých je více času na zábavu. Mimo dopoledních kurzů nabízí také kurzy večerní s nižší intenzitou. V nabídce jsou také kurzy obchodní angličtiny nebo příprava na jazykové zkoušky.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí vlastní sociální program. V oblasti sportovních aktivit zajišťují koordinátoři kurzy surfu, potápění, plachtění, ale také tenisové, volejbalové nebo fotbalové zápasy. Také jsou organizovány výlety mimo město nebo barbecue.

Speciální aktivity:

  • pořádání barbecue
  • kurzy vodních sportů
  • poznávací výlety

INFORMACE O LOKALITĚ

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště. Na dvojnásobné rozloze Indie (1,2 mld. obyvatel) žije pouze 22 milionů obyvatel převážně britského a irského původu. Vláda plánuje pomocí imigrantů toto číslo zdvojnásobit do roku 2050.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail