Jazykový kurz Austrálie, Melbourne, Příprava na jazykové zkoušky

Kaplan International - Melbourne

INFORMACE O ŠKOLE

Kaplan International má v Melbourne nejvyšší mezinárodní mix, každoročně sem přijedou studenti z 47 zemí světa. Budova v centru města je blízko tramvajové zastávky. Každá učebna má moderní vybavení a je klimatizovaná. V budově je jak studovna, tak i rozlehlá studentská místnost. Centrum města nabízí mnoho kulturního vyžití, jsou zde kavárny, restaurace, kluby, kina nebo divadla. Melbourne je multikulturním městem s osobitou atmosférou, které nabízí přátelskou a uvolněnou atmosféru.

Proč právě Kaplan International:

  • Centrum města
  • Moderní vybavení
  • Bezplatná Wi-fi

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny, ať už intenzivní nebo klasické, při kterých je více času na zábavu. Mimo dopoledních kurzů nabízí také kurzy večerní s nižší intenzitou. V nabídce jsou také kurzy obchodní angličtiny nebo příprava na jazykové zkoušky.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí vlastní sociální program. V oblasti sportovních aktivit zajišťují koordinátoři kurzy surfu, potápění, plachtění, ale také tenisové, volejbalové nebo fotbalové zápasy. Také jsou organizovány výlety mimo město nebo barbecue.

Speciální aktivity:

  • pořádání barbecue
  • kurzy vodních sportů
  • poznávací výlety

INFORMACE O LOKALITĚ

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště. Na dvojnásobné rozloze Indie (1,2 mld. obyvatel) žije pouze 22 milionů obyvatel převážně britského a irského původu. Vláda plánuje pomocí imigrantů toto číslo zdvojnásobit do roku 2050.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail