Jazykový kurz Austrálie, Brisbane, Obchodní kurz jazykový

Kaplan International - Brisbane

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Kaplan International se nachází v centru Brisbane. Každoročně ji navštíví studenti z 38 zemí světa. V dostupné vzdálenosti od školy je mnoho kaváren, restaurací a barů. Brisbane se svou osobitou kulturou nabízí studentům neopakovatelný zážitek, ať už v barech ve městě, kde hraje živá hudba, nebo v přírodě.

Proč právě Kaplan International:

  • Blízko pláže
  • Moderní vybavení
  • Bezplatná Wi-fi
  • Centrum města

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny, ať už intenzivní nebo klasické, při kterých je více času na zábavu. Mimo dopoledních kurzů nabízí také kurzy večerní s nižší intenzitou. V nabídce jsou také kurzy obchodní angličtiny nebo příprava na jazykové zkoušky.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí vlastní sociální program. Mimo sledování tenisových nebo ragbyových zápasů je možné naučit se surfovat na nedaleké pláži nebo se jí potápět. V Brisbane je mnoho kaváren, barů divadel nebo kin, kam studenti mohou ve volnu zajít procvičovat angličtinu v praxi. Také jsou organizovány výlety mimo město do nedalekých přírodních parků, velice populární je také Lone Pine Koala Sanctuary, kde je možné vidět faunu australského kontinentu.

Proč právě Academia Language School?

  • pořádání barbecue
  • kurzy vodních sportů
  • poznávací výlety
  • turistické výšlapy

INFORMACE O LOKALITĚ

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště. Na dvojnásobné rozloze Indie (1,2 mld. obyvatel) žije pouze 22 milionů obyvatel převážně britského a irského původu. Vláda plánuje pomocí imigrantů toto číslo zdvojnásobit do roku 2050.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail