Jazykový kurz Austrálie, Sydney, Příprava na jazykové zkoušky

ELS Sydney

INFORMACE O ŠKOLE

ELS Sydney (dříve Global Village Sydney) je škola s 21 lety zkušeností v oboru, která se nachází jen 10 minut chůze od Opera House a Harbour Bridge. Škola disponuje 37 klimatizovanými učebnami, 3 multimediálními učebnami, knihovnou a studovnou.

Proč právě ELS Sydney?

  • zázemí vynikající dostupnost do centra
  • moderní klimatizované učebny
  • wi-fi k dispozici zdarma
  • 2 multimediální učebny (50 počítačů)

TYPY KURZŮ

V nabídce školy naleznete nejen kurzy obecné, ale také přípravy k mezinárodním zkouškám – FCE, CAE, IELTS a TOEFL. Pro učitele jsou určeny kurzy TESOL a CELTA. Pro ty, kteří by rádi také pracovali, škola nabízí stáže v mnoha odvětvích.

VOLNÝ ČAS

V Sydney je možné věnovat se celé řadě sportů, jako je fotbal, scuba diving, surfování, horská cyklistika, paragliding, windsurfing, horolezectví, plachtění. Pro umělecky založené studenty je výzvou navštívit proslulou operu v Sydney

Speciální aktivity:

  • karaoke a filmový klub
  • šachový klub
  • sportovní soutěže pořádané pro studenty
  • kurzy masáží

INFORMACE O LOKALITĚ

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště. Na dvojnásobné rozloze Indie (1,2 mld. obyvatel) žije pouze 22 milionů obyvatel převážně britského a irského původu. Vláda plánuje pomocí imigrantů toto číslo zdvojnásobit do roku 2050.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail