Jazykové kurz ve Velké Británii – léto 2014 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Spojené Království zůstává nejoblíbenější destinací pro výuku angličtiny v Evropě. Chcete- li se naučit „ proper English“, pak je UK ta správná volba. Britové jsou velmi přátelský národ, který vám bude vždy připraven pomoci. Přes pověstné deštivé počasí i zde se najdou místa, kde si užijete skvělé léto na pobřeží.

Tower Hill London

Language Teaching Centre London

Londýn se stává jedním z nejdražších metropolí světa. LTC nabízí možnost, jak spojit jazykový kurz s pobytem v Londýně za rozumnou cenu. Čtvrť Ealing, kde škola sídlí, je situována 25 minut od samotného centra města. Více informací o škole Language Teaching Centre London

International House Newcastle

Lokalita severně od Londýna se odráží v přízvuku místního obyvatelstva. Nemějte ovšem strach, lektoři IH jsou profesionálové a ve výuce se tento fakt neprojeví. Škola nabízí různé možnosti ubytování, včetně studentské residence, která je situována v docházkové vzdálenosti od školy.Více informací o škole International House Newcastle.

Capital School of English Bournemouth

Pobřežní letovisko, které nabízí mnoho příležitostí pro letní dny. Během mimosezony je Capital středně velká rodinná škola, v létě počet jejích studentů narůstá až na 800. Capital přesto neztrácí svůj osobní přístup a snaží se vyhovět veškerým individuálním potřebám. Více informací o škole Capital School of English Bournemouth

Proč vyrazit na jazykový kurz s námi?

Mluví za nás naši spokojení klienti.
Prohlédnout reference.

Chci jazykový kurz v jiné zemi

Jazykové kurzy nabízíme ve více než 30 zemích světa. Speciální akce pro léto 2014 pro vás máme připravené v těchto zemích:

Comments

comments

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail