(Mo-Th: 9 - 17, Fr: 9-15)

Zveme vás na největší veletrh studia, práce a cestování v Austrálii. Setkáte se s námi, zástupci australských škol i bývalými studenty. Budeme soutěžit o studium v Austrálii a další věcné ceny.

  • BRNO 27. května 2020 od 15:00 do 19:00 hod
  • BRATISLAVA 28. května 2020 od 15:00 do 19:00 hod
  • PRAHA 30. května 2020 od 13:00 do 18:00 hod

expo

Vstup na veletrh je ZDARMA! Registrace je nutná! Registrovat se můžete vyplněním údajů níže:Nezapomeňte vybrat, kam chcete přijít.Pokud nám něco chcete sdělit, napište sem.

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

Co vám Expo Australia nabídne:

  • zastoupení několika desítek australských škol
  • osobní účast zástupců škol
  • povídání o podmínkách a možnostech víz do Austrálie
  • soutěž o věcné ceny a slevy
  • prezentace leteckých společností
  • rady a tipy od zástupců AustraliaOnline v Sydney
  • a mnohem více 🙂 …

Proč Expo pořádáme?

Nejvíce z vás odletí do Austrálie v období mezi srpnem až listopadem, tedy na podzim. Na veletrhu tak začíná celý rozhodovací proces, je to skvělá příležitost poznat nás, naše kolegy ze Sydney, zástupce australských škol a inspirovat se zážitky bývalých studentů.

Jsme moc rádi, že jako tradičně přiletí zástupci australských škol, aby se účastnili našeho Expa a mohli se tak setkat se studenty a nabídnout jim své kurzy. Veletrh neovlivňuje jen studenty při výběru typu kurzu, ale také inspiruje majitele škol, aby vylepšili svou výuku ke spokojenosti našich studentů. Uvidíte, že se v Austrálii nakonec setkáte s lidmi, které jste prvně viděli právě na veletrhu Expo Australia. Určitě vás potěší, když vás pozná samotný ředitel školy, se kterým jste se v Praze seznámili. Takové kontakty se vždycky hodí…

Veletrh není pochopitelně jen o představení škol. Velká část se věnuje celému procesu – tedy získání víza, ubytování, způsoby hledání práce, cestování a podobně. Zaměřujeme se hlavně na praktické informace. Běžné záležitosti si každý umí přečíst sám. Věděli jste co je dobré udělat, abyste v Austrálii získali dobrou práci? Čeho se vyvarovat, aby vám bylo vízum prodlouženo? Které školy jsou flexibilní na docházku? Neváhejte, přijďte a zeptejte se. Nevyhýbáme se žádné otázce.

Are you interested in the program? Sign up for the program

Čtěte dále

Would you like to recieve updates
about new blog posts?

By clicking the button,
I agree with necessary Processing of personal data.

What's new on our Instagram?

© 2003-2020, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz