(Mo-Fr: 9-15)

Veletrh EXPO AUSTRALIA se každoročně konal v několika českých a slovenských městech, Tento rok je ale vše jinak. Nás však současná situace zdravě naštvala a výsledkem je EXPO AUSTRALIA, jak jej neznáte! Pojedeme ONLINE na YOUTUBE a propojíme Evropu s Austrálií. Zaregistruj se a na 100% se EXPO AUSTRALIA zúčastníš. Pošleme ti link a ty si vše vychutnáš třebas z pohodlí domova…

Kdy a kde

28.5. 2020 od 14:00 – 17:00 na YOUTUBE – lístky nepotřebuješ, stačí internetové připojení. Pokud se náhodou zapomeneš připojit nebo ti do toho něco skočí, díky registraci ti pošleme link a ty o nic nepřijdeš!

Program veletrhu

expo

Veletrh je ZDARMA!

JEN REGISTROVANÍ DO 28.5.2020 ZÍSKAJÍ

  • Možnost zúčastnit se naší soutěže, kde třem výhercům zajistíme školné v Austrálii na jeden měsíc zdarma.
  • ZDARMA zápisné na jazykové škole v hodnotě cca 200 AUD (asi 3 000 Kč).
  • Přístup do videotéky na YOUTUBE, kde bude celý program EXPO.

Proč Expo pořádáme?

Nejvíce z vás odletí do Austrálie v období mezi srpnem až listopadem, tedy na podzim. Na veletrhu tak začíná celý rozhodovací proces, je to skvělá příležitost poznat nás, naše kolegy ze Sydney, zástupce australských škol a inspirovat se zážitky bývalých studentů.

Fakta o Expo Australia

  • Jsme vstupní branou do Austrálie, kterou prošlo od roku 2002 více jak 10 000 účastníků
  • Jsme tu pro všechny zájemce o studium, práci či dokonce emigraci do Austrálie
  • Spojujeme se živě po sociálních sítích s Čechoslováky žijícími v Austrálii
  • Online ze Sydney s námi hovoří český expert na víza a migraci do Austrálie
  • Online z Austrálie se představí zástupci jazykových škol s nabídkou slev na studium v Austrálii
  • Živě soutěžíme o 3 krát 1 měsíc studia jazykového kurzu ZDARMA
  • Nabídneme kontakty na odborníky na vycestování do Austrálie, kteří fungují v ČR a SR

Program veletrhu

14:00 – 14:15 – Pavlína Černá žila na Gold Coast a teď díky ní a jejímu desetiletému snažení v Austrálii žijí, studují a cestují tisíce Čechů a Slováků. Pavlína pracuje pro Australia Online v Brně, kde ji určitě navštivte. Skvěle se orientuje v letenkách, školách, vízech… V posledních měsících měla Pavlína paradoxně plné ruce práce ve snaze pomoci některým Čechům zpět z Austrálie. I o tom bude mluvit. Pavlína zůstane na chatu po dobu akce k dispozici pro tvoje otázky.

14:15 – 14:25 – Pavlina Cilenti je zástupkyní Austrade a vy budete překvapení, kolik toho společně řeší Austrálie a Česká republika a to nejen v rovině hospodářské. Austrade mimo jiné své aktivity podporuje studium v Austrálii… Tušili jste například, že Austrálie má jednu z největších populací zahraničních studentů na světě a že vzdělání je 3tí nejhodnotnější exportní komodita pro tuto zemi. Ano, Austrálie postavila své bohatství na kvalitním vzdělání a vzdělávání!

14:25 – 14:45 – Michal Šodek se při studiu VŠE specializoval na mediální tvorbu. Tvrdě na sobě pracoval a nakonec to dotáhl například do Mexika, kde pracoval v mediální firmě. Do Austrálie cestoval s podobným cílem, pracovat v mediální sféře. Hledání takové pozice ale chtělo několik měsíců! Michal vydržel a nakonec uspěl – jenže, když už se v nové práci počátkem roku 2020 dobře uvedl, tak přišel koronavirus a jeho zaměstnavatel zůstal téměř bez zakázek. Michal nakonec vymyslel jak si práci udržet a ještě u toho poznává Austrálii. Jak a co dělá nám sdělí přímo ze svých cest.

14:45 – 15:00 – Naše překvapení pro vás – velmi speciální host – bude upřesněn

15:00 – 15:10 – Prezentace jazykové školy ze Sydney – uvidíš, proč je toto město tolik vyhledávané a proč by se ti mohlo stát na nějaký čas druhým domovem 🙂

15:10 – 15:30 – Jirka Hrabánek odešel do Anglie po prvním roku studia VŠ v ČR, protože ho to na FTVS fakt nebavilo. Pochopil, že chce studovat v zahraničí. V UK nakonec vystudoval bakaláře v oboru Sport Studies. Během studií se podíval do Finska na Erasmus a pak do Číny. Po ukončení bakaláře se rozhodl pro Austrálii, kde strávil rok prací a cestováním. O svém cestování i o tom, jak jej lidé sledovali na sociálních sítích, nám řekne víc on sám.

15:30 – 15:40 – Jazyková škola z Gold Coast – fakt je, že moře nemáme a pokud patříš mezi ty, kterým slaná voda, surfování či jen party na pláži chybí, tak si určitě poslechni, jaké je to tam žít, pracovat, studovat.

15:40 – 16:10 – Michal Šesták je migračním expertem a tak už asi chápete čemu, že se to věnuje. Pokud jste ho ještě neslyšeli mluvit, tak jste o hodně přišli. Nikdo neumí tak poutavě vykládat o tom, jak se do Austrálie dostat a vyhnout se problémům se zamítnutou žádostí o víza, jak v Austrálii legálně pracovat, jak se tam udržet a případně zůstat natrvalo. Michal žije v Austrálii od roku 1993 a otázky migrace řeší denně – je to jeho práce! Během akce bude k dispozici na chatu pro tvoje otázky.

16:10 – 16:30 – Tom Lang vyjel s Australia Online do Sydney, kde si ke studiu vybral obor Interior Design. Toma z Austrálie nakonec vyhnala koronavirová situace. Rozhodl se studium přerušit, ale do Austrálie se chce vrátit. Sám říká: “Dokončení dvou semestrů je pro mě super životní zkušeností. Mám ze sebe radost, protože jsem studium zvládl výborně. Interiérový design je skvělou volbou a já ho doporučuji všem, kteří milují navrhování a malování. Hodiny probíhaly kreativně a až to situace dovolí, vrátím se do Austrálie a kurz dokončím.“ A my se těšíme, co dalšího od Toma uslyšíme.

16:30 – 16:45 – Honza Pacina si splnil sen surfovat v Austrálii, na který přišel v USA. Honza vyměnil sladkou vodu a bazén za slanou vodu o oceán. Více o jeho cestě k protinožcům, která už se píše třetím rokem, poví on sám živě z Gold Coast. S Honzou pro účastníky EXPO AUSTRALIA plánujeme na červen 2020 praktický webinář, pokud v Austrálii rovněž plánujete surfovat či tě třeba láká Gold Coast.

16:45 – 17:00 – Co vlastně víte o Austrálii? Díky našemu interaktivnímu testíku, který tě bude bavit, si můžeš otestovat své znalosti o tomto kontinentu. Svou šanci na výhru výrazně zvýšíš tím, že budeš pozorně sledovat celé EXPO AUSTRALIA. Třem výhercům zajistíme školné v Austrálii na jeden měsíc zdarma..

Are you interested in the program? Sign up for the program

Čtěte dále

Would you like to recieve updates
about new blog posts?

By clicking the button,
I agree with necessary Processing of personal data.

© 2003-2021, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz