Dobrý den všem,rádi bychom Vás touto cestou upozornili na novinky v oblasti ná… (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Dobrý den všem,

rádi bychom Vás touto cestou upozornili na novinky v oblasti námi zajištovaných letenek do světových destinací a v souvislosti s tím nového vzhledu našich internetových stránek.

Nově jsme prodejci letenek rezervačního systému Galileo, který používají všichni stávající prodejci letenek působící v ČR a potažmo po celém světě.

Jaké jsou výhody, resp. novinky?

a) od začátku roku 2012 integrovaný Czech-us online vyhledávač letenek
b) možnost vyhledání letenky na míru dle vašich požadavků (nadměrné zavazadlo, jiné místo příletu, uplatnění slevového kupónu, přičtení mil na účet, letenky kolem světa, umístění v letadle, dietetické požadavky…)
c) možnost zajištění ubytování ve vybrané destinaci na míru (hostely, hotely…)
d) možnost zajištění pronájmu automobilu ve vybrané destinaci na míru
e) informování o časově omezených nabídkách leteckými společnostmi
f) doporučení ohledně možností storna, změn letenek a dalších podmínek

Od měsíce ledna 2012 Vás budeme pravidelně informovat prostřednictvím našich internetových stránek, newsletterů a FB o současné ceně letenek do vybraných destinací, které Vás mohou zajímat v souvislosti s programem, do kterého jste přihlášeni – např. NY, Washington DC, Atlanta, Vancouver, Toronto, Auckland…

Vámi požadovanou letenku si můžete vyhledat na homepage Czech-us.cz prostřednictvím online formuláře – záložka Letenky online, nebo překliknout na záložku Nezávazná rezervace / kalkulace, kde můžete vyplnit formulář s požadavky na vyhledání speciální letenky na míru. Zatímco formulář Letenky online Vám klasicky zobrazí výsledky během několika vteřin, tak kalkulaci na Nezávaznou rezervaci obdržíte do 24h v pracovní dny.

Formuláře kralovny.cz, superletuska.cz a pelikan.cz pod odkazy Letenky v menu našich stránek jsou zatím ještě v provozu, nicméně v nejbližší době budou přesunuty nebo odstraněny.

Věříme, že tyto novinky pro Vás budou přínosem.
Czech-us.

Comments

comments

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail