Tábor s jazykovým kurzem (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Víte jak děti nenásilnou formou učit cizí jazyk? Pošlete je na tábor do zahraničí.

Tábor netradičně [nahoru]

Tábory v zahraničí jsou pro dnešní děti obrovským přínosem, kdy mají možnost poznat nové kultury, získat první zkušenosti v komunikaci s národnostním mixem a naučit se používat cizí jazyk bez ostychu. Kromě bohatého programu, mnohdy i pro nás netradičních aktivit jako je lukostřelba nebo vodí pólo, kempy nabízí i výuku cizího jazyka. Nové vědomosti tak mají děti možnost ihned využít v praxi a lépe si je tak upevnit.

Dostávejte nejlepší kurzy na svoji zeď

Abychom se nenudili [nahoru]

Program volnočasových aktivit může vypadat různě. Ať už odpoledne stráví hraním tenisu, fotbalu, squashe nebo malováním či přípravou na karneval, nuda je nečeká. V posledních letech se rozšiřuje nabídka kempů se zaměřením, například:

  • fotbalový či basketbalový tábor
  • outdoorový tábor – rafting, lanová centra, lukostřelba, čtyřkolky
  • moto kemp
  • filmová akademie
  • tenisový kemp
  • golfový kemp
  • výuka jízdy na koni
  • nebo třeba jen učit se cizí jazyk

Kam pojedu[nahoru]

V nabídce je mnoho možností. Chcete se učit anglicky, německy, španělsky nebo třeba francouzsky? Stačí nás kontaktovat a my Vám řekneme kde jsou pro Vás ty nejlepší kempy. Ve velké Británii mnoho lokalit například Londýn, Bournemouth, Brighton, Canterbury, Oxford nebo třeba Eastbourne. Co se vydat třeba do Vídně nebo Zell am See.

Ubytování a jídlo[nahoru]

Ubytování je většinou ve 2-3 lůžkových pokojích. Pro menší děti je určeno ubytování v rezidenci, kde mají nepřetržitý dozor a je dohlíženo na dodržování denního režimu. Starší děti mají možnost si vybrat i rodinu, která je vždy nedaleko školy.

Doprava a pojištění [nahoru]

V případě zájmu jsme schopni zajistit dopravu i transfer na ubytování.

Líbí se Vám program? Můžete se
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů