EAC prázdninové kurzy (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

EAC prázdninové kurzy

Díky spolupráci se společností EAC můžeme Vám a Vašim potomkům nabídnout širokou škálu letních škol a zajímavých letních kempů. Vybírat můžete z EAC center, která jsou rozmístěna v různých městech po celé Anglii a Skotsku. Sportovní a zájmové kempy jsou určeny pro děti  od 9 – 16 let. Kempy představují skvělou příležitost kombinovat výuku anglického jazyka s různými volnočasovými aktivitami. Děti si  mohou zlepšovat anglický jazyk zábavnou formou, najít mnoho nových přátel, učit se samostatnosti a zažít tak nezapomenutelné prázdniny.

Kurz anglického jazyka se skládá z 20 lekcí (45minut/lekce) týdně. Děti si také mohou vybrat ze široké nabídky sportovních a zájmových aktivit: outdoorové sporty, lukostřelba, fotbal, tenis, kriket, volejbal, badminton, basketbal, plavání, vodní pólo, tancování, divadlo atd. 

Večer je pro děti připraven program, např. disco, promítání filmu, sezení u táborového ohně, talent show. Každou sobotu se děti účastní exkurze po městech a památkách či výletu do zábavního parku. Při všech činnostech je na děti dohlíženo odborným personálem. V případě zájmu mohou děti v rámci kempu navštěvovat fotbalové nebo tenisové tréninky či kurzy jezdectví, golfu, vodních sportů. Více o těchto speciálních (EAC plus) kurzech je uvedno níže.

V roce 2010 nabízíme následující kempy:

 • Reed´s School, Cobham
  • Škola, která se nachází jihozápadně od Londýna, je populárním místem pro pořádání letních kempů. Areál o rozloze 16 hektarů nabízí plno možností pro využití volného času. Účastníci kempu mohou využívat plavecký bazén, tenisové kurzy, sportovní haly i vybavené učebny. Ubytování je zajištěno v hlavní budobě kampusu či v šesti v těsné blízkosti.
 • Malvern St James, Great Malvern
  • Škola se nachází ve městě Great Malvern, Worcestershire. Areál disponuje vyhřívaným bazénem, vybavenou sportovní halou, tenisovými kurty… Ubytování je zajištěno v jednolůžkových i vícelůžkových pokojích.
 • Queen Margaret´s school, York
  • Tato internátní dívčí škola je nachází 10 km jižně od města York. V areálu školy nalezneme dva plavecké bazény, sportovní haly, hřiště, tenisové kurzy. Škola má vlastní divadelní a golfový kurz.

Speciální kurzy (EAC Plus Courses)

 • Jízda na koni
  • Milovníkům koní nabízíme skvělou příležitost navštěvovat jezdecké kurzy, zaměřeny především na stabilitu, cval, skákání či gymkhana games. Kurzy jsou možné v následujících lokacích: London Cobham, Malvern, York a Edinburgh Oatridge.
 • Vodní sporty
  • Tréninky kanojistiky, windsurfingu a plachtění. Kurzy jsou dostupné pouze ve střediskách: London Cobham a Malvern.
 • Tenis
  • Hráči jsou trénováni v malých skupinkách, dle jejich věku a schopností. Děti se také v rámci kurzu zúčastní exkurze slavných Wimbledonských kurzů. Kurzy jsou možné v lokacích: London Cobham, Malvern a York.
 • Golf
  • Kurzy golfu pro úplné začátečníky i pokročilé hráče. Kurzy jsou dostupné pouze v areálu Edinburgh Oatridge.

Ceník:

London Cobham  11.7. – 22.8. 2010  £628  (doprava z letiště Heathrow nebo Gatwick £40)

Malvern 4.7. – 22. 8. 2010  £538  (doprava z letiště Heathrow £50)

York  7.7. – 22.8. 2010 £598  (doprava z letiště Manchester £50)

Ceník EAC plus kurzů:

EAC plusChelsea fotbalTenisVodní sportyJízda na koniGolf
London-Cobham£198£98£68£158 
Malvern£148£98£68£158 
York-Queen Margaret’s £98 £158 
Edinburgh-Qatridge   £108£40

 

Líbí se Vám program? Můžete se
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů