Kemp WiredSpain (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

WiredSPAIN kempy

WiredSPAIN kempy nabízejí různé varianty letních kempů ve Španělsku podle věku a zájmů uchazečů.

Ceny kurzů zahrnují:

  • 20 lekcí španělštiny týdně
  • učební materiály
  • plná penze
  • ubytování ve 2, 4 či 6lůžkových pokojích s koupelnou
  • sportovní, sociální a kulturní aktivity
  • celodenní i půldenní exkurze 
  • asistence skupinových vedoucích

 

Letní kemp v Barceloně (14 – 17 let)

Barcelona patří mezi jedno z nejvíce kosmopolitních měst na světě, které se může chlubit jak moderními, tak historickými částmi města. Město, které leží u Středozemního moře, nabízí širokou škálu kulturního, uměleckého i sportovního vyžití. 

Letní kemp je umístěn v areálu univerzity Universidad Autonoma de Barcelona. Kampus se pyšní budovami vybavenými špičkovou technologií a moderním sportovním zařízením s fotbalovým hřištěm, běžeckou dráhou, tenisovými kurty, olympijskými plaveckými bazény, multifunkčním hřištěm, plážovým volajbalovým hřištěm a squashovým hřištěm. Kampus funguje jako samostatné malé město a nabízí tedy všechny druhy služeb jako jsou restaurace, kavárny, obchody, hotel, banka a zdravotní středisko.

Termín kempu: 4.7 – 24.7.2010

Ceny kempů:

2 týdny – 1 595 €

3 týdny – 2 375 €              

 

Letní kemp v Madridu (14 – 17 let)

Madrid, hlavní město Španělska, je kosmopolitním městem, které nabízí zábavu i celou řadu kulturních a uměleckých aktivit. 

Letní kemp se nachází na půdě univerzity Universidad Europea de Madrid v jednom z nejlepších kampusů v Evropě. Kampus je obklopen zahradami a fontánami a je vybaven moderním zařízením s hřišti na fotbal, basketbal, plážový volejbal, 2 bazény, tenisovými hřišti, běžeckými tratěmi, kinem, divadlem, televizí, diskotékou, restaurací a kavárnou.   

Termín kempu: 4.7. – 24.7.2010

Ceny kempů:

2 týdny – 1 595 €

3 týdny – 2 375 €

 

Coast kemp (8 – 13)

Pobřežní kemp se koná v městečku Benidorm, nedaleko města Alicante a nachází se přibližně 10 minut chůze od pláže. Kemp je umístěn na rozsáhlém pozemku (25 000 m2) s moderním sportovním zázemím. Kemp na pobřeží kombinuje kurzy španělštiny s řadou aktivit a jedinečnými exkurzemi do parků a na pláže. Kempů se účastní společně s mezinárodními studenty i studenti ze Španělska.

Studenti se během dopoledne věnují výuce španělštiny, odpoledne se mohou účastnit sportovních aktivit (tenis, plavání, fotbal, basketbal či plážový volejbal) či navštívit pláž. Večery jsou vyplňovány diskotékami, show talentů či karaoke. 

Termíny kempů: 27.6. /10.7.2010, 11.7./24.7.2010

Ceny kempů:

2 týdny – 1 250 €

3 týdny – 2 450 €

V ceně tohoto kempu je kromě výše zmíněného poskytováno i cestovní pojištění. 

 

Nature kemp (8 – 13)

Přírodní (ekologický) kemp se koná v Solanillos, v oblasti Guadalajara ve Španělsku, který leží ve velmi známém národním parku Alto Tajo. Děti se zde učí respektovat a chránit přirodu pomocí her a aktivit v přírodě. Součásti programu jsou nejen aktivity zaměřené na ekologii, ale rovněž řada sportovních aktivit. Účastníci se mohou těšit na procházky v přírodě, kánoistiku, projíždy na horských kolech, plavání, adrenalinové sporty, pikniky, ale i na přesadbu rostlin či adopci stromků. Všechny aktivity se konají pod dozorem zkušených vedoucích. Kemp samotný plně využívá zdrojů obnovitelné energie. Kempů se účastní společně s mezinárodními studenty i studenti ze Španělska.

Termíny kempů: 27.6./10.7.2010. 11.7./24.7.2010

Ceny kempů:

2 týdny – 1 250 €

3 týdny – 2 450 €

V ceně tohoto kempu je kromě výše zmíněného poskytováno i cestovní pojištění. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se Vám program? Můžete se
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů