Kemp Madrid (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Letní kurz s aktivitami v Madridu

Pro děti od 12 – 18 let nabízíme letní aktivitní kempy s intenzivní výukou Španělštiny. Kempy zahrnují 20 hodin výuky: 2 hodiny denně  – gramatika, slovní zásoba, psaní a 2 hodiny denně konverzace a různé workshopy (kreslení, flamenco a jiné tance, ruční práce atd).

Výuka probíhá od 9:30hod – 13:30hod. V odpoledních hodinách je pro děti připraven bohatý program – sporty, výlet do centra města, bazén, bowling, nakupování či muzea. Každou sobotu se pořádají celodenní výlety do různých měst (La Granja, Toledo, El Escorial). První den studenti píší rozřazovací test, aby výuka odpovídala jejich znalostem. Maximální počet studentů ve třídě je 13.

Cena kurzu za týden: 

  • bez ubytování: 199 €
  • ubytování v rodině: 441 €
  • ubytování v rezidenci: 522 €

Ubytování v rodině přináší spoustu výhod – děti mohou neustále procvičovat španělský jazyk a dozvědět se více o španělské kultuře. Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány a musí splňovat přísné podmínky. Další možností je ubytování v rezidenci – areálu o rozloze 2000 m² vzdáleného v blízkosti univerzity a 5

minut od pláže.

Rezidence disponuje 60 dvoulůžkovými pokoji s koupelnou, klimatizací a přístupem na Internet. Pokoje jsou vybavené – k dizpozici jsou ručníky, povlečení a uklízení 2x týdně. V areálu je také jídelna, místnost s TV a počítači..

 

 

 

 

 

Líbí se Vám program? Můžete se
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů