Letní kemp ve Španělsku (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Stránky jsou ve výstavbě. Některé informace nemusí být aktuální. Pro přesné informace nás kontaktujte!


Letní kempy ve Španělsku

Nabízíme Vám skvělou příležitost zúčastnit se jednoho z mnoha jedinečných letních kempů ve Španělsku. Vaše dítě se může v příjemném prostředí učit anglický či španělský jazyk, hrát různé hry, sportovat a hlavně zažít nezapomenutelné prázdniny.

Kempy v Madridu

Pro děti od 12 – 18 let nabízíme letní aktivitní kempy s intenzivní výukou Španělštiny. Kempy zahrnují 20 hodin výuky: 2 hodiny denně  – gramatika, slovní zásoba, psaní a 2 hodiny denně konverzace a různé workshopy (kreslení, flamenco a jiné tance, ruční práce atd.). Výuka probíhá od 9:30hod – 13:30hod. V odpoledních hodinách je pro děti připraven bohatý program – sporty, výlet do centra města, bazén, bowling, nakupováníči návštěva muzea. Každou sobotu se pořádají celodenní výlety do různých měst (La Granja, Toledo, El Escorial). První den studenti píší rozřazovací test, aby výuka odpovídala jejich znalostem. Maximální počet studentů ve třídě je 13.

Kempy ve Valencii

Pro děti od 12 – 18 let nabízíme letní aktivitní kempy s intenzivní výukou Španělštiny. Kempy zahrnují 20 hodin výuky: 2 hodiny denně  – gramatika, slovní zásoba, psaní a 2 hodiny denně konverzace a různé workshopy (kreslení, flamenco a jiné tance, ruční práce atd.). Výuka probíhá od 9:30hod – 13:30hod. V odpoledních hodinách je pro děti připraven bohatý program – sporty (fotbal, basketbal, tenis), výlet do centra města, bazén, výlet lodí na jezeře Albufera, bowling, pláž, nakupování, muzea, ochutnávky typického nápoje “Horchata” atd. Každou sobotu se pořádají celodenní výlety do různých měst (Denia, Peñíscola). První den studenti píší rozřazovací test, aby výuka odpovídala jejich znalostem. Maximální počet studentů ve třídě je 13.

Kemp Rialp

Nabízíme Vám skvělou příležitost zúčastnit se jednoho ze čtyř jedinečných kempů v pyrenejském městečku Lleida, v blízkosti národního parku Aigües Tortes a jezera Sant Maurici. Oblast je obklopena krásnou přírodou, zejména horami a řekami. Vaše dítě se tak může v příjemném prostředí učit anglický či španělský jazyk, hrát různé hry, sportovat a hlavně zažít nezapomenutelné prázdniny

Vybírat můžete z následujících kempů:

  • outdoorový kemp (pro děti od 6 – 16 let)
  • basketbalový kemp (pro děti od 8 – 16 let)
  • fotbalový kemp (pro děti od 8 – 16 let)
  • moto kemp (pro děti od 8 – 16 let)

Kemp WiredSPAIN

WiredSPAIN kempy nabízejí různé varianty letních kempů ve Španělsku podle věku a zájmů uchazečů.

Letní kemp v Barceloně (14 – 17 let)

Barcelona patří mezi jedno z nejvíce kosmopolitních měst na světě, které se může chlubit jak moderními, tak historickými částmi města. Město, které leží u Středozemního moře, nabízí širokou škálu kulturního, uměleckého i sportovního vyžití.

Letní kemp je umístěn v areálu univerzity Universidad Autonoma de Barcelona. Kampus se pyšní budovami vybavenými špičkovou technologií a moderním sportovním zařízením s fotbalovým hřištěm, běžeckou dráhou, tenisovými kurty, olympijskými plaveckými bazény, multifunkčním hřištěm, plážovým volajbalovým hřištěm a squashovým hřištěm. Kampus funguje jako samostatné malé město a nabízí tedy všechny druhy služeb jako jsou restaurace, kavárny, obchody, hotel, banka a zdravotní středisko.

Termín kempu: 4.7 – 24.7.2010

Letní kemp v Madridu (14 – 17 let)

Madrid, hlavní město Španělska, je kosmopolitním městem, které nabízí zábavu i celou řadu kulturních a uměleckých aktivit.

Letní kemp se nachází na půdě univerzity Universidad Europea de Madrid v jednom z nejlepších kampusů v Evropě. Kampus je obklopen zahradami a fontánami a je vybaven moderním zařízením s hřišti na fotbal, basketbal, plážový volejbal, 2 bazény, tenisovými hřišti, běžeckými tratěmi, kinem, divadlem, televizí, diskotékou, restaurací a kavárnou.

Termín kempu: 4.7. – 24.7.2010

Coast kemp (8 – 13)

Pobřežní kemp se koná v městečku Benidorm, nedaleko města Alicante a nachází se přibližně 10 minut chůze od pláže. Kemp je umístěn na rozsáhlém pozemku (25 000 m2) s moderním sportovním zázemím. Kemp na pobřeží kombinuje kurzy španělštiny s řadou aktivit a jedinečnými exkurzemi do parků a na pláže. Kempů se účastní společně s mezinárodními studenty i s
tudenti ze Španělska.

Studenti se během dopoledne věnují výuce španělštiny, odpoledne se mohou účastnit sportovních aktivit (tenis, plavání, fotbal, basketbal či plážový volejbal) či navštívit pláž. Večery jsou vyplňovány diskotékami, show talentů či karaoke.

Termíny kempů: 27.6. /10.7.2010, 11.7./24.7.2010

V ceně tohoto kempu je kromě výše zmíněného poskytováno i cestovní pojištění.

Nature kemp (8 – 13)

Přírodní (ekologický) kemp se koná v Solanillos, v oblasti Guadalajara ve Španělsku, který leží ve velmi známém národním parku Alto Tajo. Děti se zde učí respektovat a chránit přirodu pomocí her a aktivit v přírodě. Součásti programu jsou nejen aktivity zaměřené na ekologii, ale rovněž řada sportovních aktivit. Účastníci se mohou těšit na procházky v přírodě, kánoistiku, projíždy na horských kolech, plavání, adrenalinové sporty, pikniky, ale i na přesadbu rostlin či adopci stromků. Všechny aktivity se konají pod dozorem zkušených vedoucích. Kemp samotný plně využívá zdrojů obnovitelné energie. Kempů se účastní společně s mezinárodními studenty i studenti ze Španělska.

Termíny kempů: 27.6./10.7.2010. 11.7./24.7.2010

Podrobnější informace o jednotlivých kempech naleznete v záložkách na levé straně této stránkyLíbí se Vám program? Můžete se
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů