Letní kemp v Německu (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Letní kemp v Německu

KEMPY DID DEUTSCH-INSTITUT

Tábor v Německu je vhodný především pro ty, kteří chtějí strávit co nejvíce času se svými spolužáky a kteří mají rádi nejrůznější aktivity a sporty.

Ubytování je zajištěno v rezidenci pro mladé lidi s bohatým sportovním zázemím. 

Kemp Höchst im Odenwald (8 -14 let)

Ubytování je zajištěno v bývalém středověkém klášteře v pohodlných dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Klášter je obklopen rozsáhlým parkem s hřištem na fotbal a basketbal.       

 

Kemp v Hintersee – Alpy (12 – 16 let)

Ubytování v 3 či 4 lůžkových pokojích u jezera. Snídaně ve formou bufetu. Součástí kempu jsou sportovní aktivity jako např. pěší turistika či horolezectví, celodenní exkurze do Mnichova a Salzburku a rovněž půldenní exkurze do Berchtesgaden, Bad Reichenhall a k jezeru Königssee.  

                                                                                                                

Kemp v Berlíně (14 – 17 let)

Ubytování ve dvou či třílůžkových pokojích je umístěno v Prenzlauer Berg, který je jen 15 minut cesty vlakem (S-Bahn) od nejdůležitějších památek ve středu Berlína.

 

 

Další informace o těchto kempech najdete v záložce did deutsch-institut letní kemp.

 

KEMPY CARL DUISBERG

Letní fotbalový kemp (10-15 let) 

Kemp se koná v městečku Radolfzell u Bodamského jezera. Tréninky fotbalu pak probíhají na půdě FC 03 radolfzellském fotbalového klubu.

Účastníci se zdokonalují v německém jazyce nejen při výuce v učebnách, ale i při různých aktivitách v německy mluvícím prostředí. Při tréninku fotbalu se děti učí týmovému duchu a zíkávají důležité sociální dovednosti. Kurz zahrnuje 20 hodin němčiny týdně a 10 hodin fotbalu týdně.

Letní prázninový kurz pro teenagery (nad 15 let)

Tento letní kurz je vhodný pro ty, co chtějí získat přátele z celého světa, zlepšit si svou němčinu a přitom prožít léto plné kulturních a sportovních zážitků. Na programu kurzu je plavání, plážový volejbal, projíždy na kolech a in-line bruslích či horolezectví. Kurz zahrnuje 24 hodin němčiny týdně.

Další informace o těchto kempech naleznete v záložce Carl Duisberg letní kemp.

 

Líbí se Vám program? Můžete se
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů