Letní kemp v Kanadě (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Letní kemp v Kanadě

Z Vancouveru do Kanady aneb cesta plná dobrodružství

Představujeme Vám nový program, tzv. STS Experience – Canada Wildlife. Jedná se o skvělou příležitost pro Vaše potomky poznat úchvatnou kanadskou přírodu, poznat tamější způsob života, zlepšit si anglický případně francouzský jazyk a hlavně zažít nezapomenutelné prázdniny plné skvělých zážitků.

Dobrodružná cesta začíná ve Vancouveru, městě letošní zimní olympiády, dále se pokračuje přes mnoho úžasných míst, např. Mt. Robson Provincial Park v Rocky Mountains, dále přírodní rezervace Columbia Glacier, jezero Lake Louise, Takkakaw Falls (druhý největší vodopád v Kanadě), Yoho Nation Park (národní park) až do hlavního města Kanady – Ottawy. Cestuje se v tzv. "vanech" či "minivanech" s kanadskými průvodci a vedoucími. Přenocování je zajištěno v hotelech či kempech.

Cena výletu: $ 1485 (včetně dopravy z letiště Seattle Airport a ubytování v kempech a hotelech).

Do ceny není zahrnuto stravování a letenka.

V případě zájmu si lze zakoupit STS explorer pass za $ 233, který pokrývá výlet do parku Bannf, rafting či sledování velryb na ostrově Vancouver Island.

Termín kempu: 8. – 29. července 2010

 

 

Líbí se Vám program? Můžete se
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů