Capital School of Bournemouth, Bournemouth – Denisa Šťastná, léto 2012 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Dobrý den,

byla jsem o prázdninách 2012 ve Velké Británii a agentura Czech-us mi zajistila jazykovou školu a ubytování v rodině. Šlo o školu Capital School of English v Bournmouth. Byla jsem maximálně spokojená. Škola měla výbornou úroveň. Co se týká vyučujících, byli zkušení a velice milí, vstřícní a zábavní. Ředitel školy byl úžasný člověk, který celé škole vdechl přátelského ducha a cizinec, který se v cizím prostředí cítí nejistě, tam byl opečováván jako v bavlnce. Nic nebyl problém.

Rodina, ve které jsem byla ubytována, byla velice milá, slušná, vše bylo v pořádku. Škola nabízela na každé odpoledne programy pro studenty, takže jsem se nemusela cítit osaměle a setkala jsem se se svými spolužáky a jejich přáteli i odpoledne. Ať už jen tak na pláži, nebo při ochutnávce mezinárodní kuchyně (každý něco uvařil a přinesl).

Přes kulturní šok, který asi každý při delším pobytu má, jsem se cítila velmi komfortně a byla jsem nadšená

z nových zážitků. Všem doporučuji, hned bych jela zas!!!

S pozdravem Denisa Šťastná

Comments

comments

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail