Akční kurzy měsíce

Jazykový kurz v Irsku

Jazyková škola Cork English College nabízí třítýdenní jazykové kurzy za neuvěřitelných 720 Eur!

Tato nabídka platí, pokud se zúčastníte kurzu v jednom z těchto tří termínů:

  • 22.6. – 10.7.2015
  • 13.7. – 31.7.2015
  • 4.8. – 21.8.2015

Pro více informací přejděte na oficiální stránku.

Jaro v Kanadě

Ilaccollege nabízí akreditovaný program Service Excellence v Torontu i ve Vancouveru. Celková doba pobytu je 48 týdnů. Ve škole strávíte přesnou polovinu, setkáte se s odborníky v oboru hospitality, navštívíte firmy jako Porsche, American Express, Four Season a máte možnost pracovat na částečný úvazek. Druhou polovinu času je pracovní povolení na plný úvazek a získání práce je navíc školou garantováno. Vaše angličtina se zlepší pod dohledem profesionálů, navážete kontakty, které vám mohou změnit život. Pro závazné registrace do 18.4.2015 nabízíme stipendium ve výši 1000,- CAD.

Pro více informací přejděte na oficiální stránku.

Jazyky u moře

Nemůžete se dočkat léta? Co mu jít trochu naproti a poslední zimní dny strávit u středozemního moře. Jazyková škola IH nabízí výuku v malých skupinách max. 6 studentů.

Pro více informací přejděte na oficiální stránku.

Jazykový kurz pro účastníky 50+

Užijte si krásy Andalusie, průvodcem vám budou místní obyvatelé, kteří Malagu znají nejlépe. V kurzu budete se svými vrstevníky, aktivit se pak můžete účastnit spolu s ostatními studenty školy. V České republice bude teplota teprve stoupat, v Malaze už ovšem sluníčko září v plné síle. Tento kurz je určen účastníkům s věkem vyšším jak 50 let.

Pro více informací přejděte na oficiální stránku.

Jazykový kurz v Dublinu

Vyprávějí-li se legendy o britském počasí, pak irské nezůstává pozadu. Věděli jste, že Irové v domácnostech neplatí za vodu? 🙂 Květen je ovšem nejslunnější měsíc v roce a tedy ideální čas pro prozkoumání hlavního města, Dublinu.

Pro více informací přejděte na oficiální stránku.

Líbí se Vám program? Můžete se

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail