ZA HRANICE S CZECH-US 2018 Ostrava

Načítám Akce

« Zpět na všechny události

  • akce již proběhla.

6. února — 17:00 UTC+1

Tour po městech:

OSTRAVA 6.2.2018
ČESKÉ BUDĚJOVICE 13.2

Dali jste si za novoroční předsevzetí vyrazit za studiem či prací do zahraničí? Zatím ale sedíte doma a nevíte, kde s tím vším začít? Pak pro vás máme jeden #HotTip: přijďte na akci „Za Hranice s Czech-us“.

Jedině tady najdete všechny informace pohromadě ohledně práce a studia v zahraničí, jak může vysokoškolák strávit léto v USA jako plavčík nebo jako neplavčík. Navíc se budete moci potkat i s lidmi, kteří právě v zahraničí studují či pracují. Budete tak mít informace z první ruky!

Letos pořádáme menší tour po městech: Ostrava, České Budějovice a Hradec Králové.

A o čem konkrétně se můžete na akci dozvědět?

  • o bakalářském a magisterském studiu ve Velké Británii, Holandsku a Dánsku. Naše koordinátorka Lucie má se studiem v zahraničí vlastní zkušenosti, takže se můžete těšit na její zážitky ze studentského života v Anglii.
  • o programu Work and Travel USA: Máme pro vás připravené rady a tipy, jak z tohoto programu vytěžit maximum, a nebude chybět ani spousta videí a fotek.
  • o práci v Londýně: naše koordinátorka Helena sama strávila několik měsíců prací v zahraničí, tudíž vám zodpoví všechny otázky ohledně toho, jak se v cizí zemi rychle zabydlet a prosadit.
  • o programech Working Holiday Kanada a Work and Study Kanada: Kanada je vysněnou destinací mnoha Čechů. Naše koordinátorka Magdalena vám ráda osvětlí, jaké jsou vůbec možnosti do země javorového listu vyjet a že studium v Kanadě je dostupné a vůbec ne nemožné.

A kolik vás to bude stát? Vůbec nic!

Vstup na akci je úplně zdarma, ale z důvodu omezené kapacity je nutné, abyste se zaregistrovali pomocí formuláře níže. Jedině tak totiž můžeme zajistit, abyste se na Za Hranice všichni vešli.

Místo konání: Rock & Roll GARAGE Club, Martinovská 3262/50, 723 00 Ostrava – Martinov

Jak se na akci dostanete:

Dopravní spojení: konečná zastávka Martinov – TRAM č. 4
BUS 51, 58 – zastávka Martinov
z Ostrava – Svinov, Tram č. 4 do zastávky Martinov

Těšíme se na vás, Czech-us tým 😊

Podrobnosti

Datum:
6. února
Čas:
17:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://czech-us.cz/blog/za-hranice-czech-us-2018/

Pořadatel

Czech-us.cz
Telefon:
+420211221501
Email:
info@czech-us.cz
Webová stránka:
https://czech-us.cz/

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů