Láká tě pracovat a objevovat krásy kanadských Rockies? Už známe nový termín naší každoroční akce – Kanadský Job Fair. Jedná se o jedinečnou šanci sejít se s kanadskými zaměstnavateli přímo v Praze a mít tak práci v Kanadě jistou ještě před odletem.
Ihned po pohovoru budeš vědět, zda práci u zaměstnavatele získáš a na jakou pozici budeš přijat/a. Job Fairu se zúčastní zaměstnavatelé z horských rezortů Banff a Jasper. Můžeš tedy pracovat na jednom z nejkrásnějších míst Kanady, obklopen/a dechberoucí přírodou.
Kdy a kde?
Job Fair se letos bude konat 25. a 26. listopadu 2023 v Praze. Závazně přihlášení účastníci obdrží přesný čas a místo pracovního pohovoru a instrukce k tomu, jak nejlépe na pohovoru uspět.
Proč se zúčastnit?
- protože si práci domluvíš přímo se sympatickými Kanaďany
- po příjezdu do Kanady budeš mít zajištěnou práci, takže bez stresu
- budeš mít i ubytování od zaměstnavatele
- protože vyrazit za prací do Kanady je skvělá příležitost
- protože zažiješ kanadskou zimu
- protože v Kanadě poznáš spoustu nových lidí z celého světa
- protože si zlepšíš angličtinu a vyděláš si
- protože Kanada je prostě něco, co musíš zažít. Víme, o čem mluvíme 🙂
Více informací a hlavně odkaz na registrační formulář najdeš ZDE. Registrace je nutná. Jedině tak ti můžeme rezervovat místo na pohovoru.
Vidíme se v Praze!
Pohovor na práci v Kanadě mi připadal jako takový fajn pokec s kámoši.
Jak pohovor probíhá si můžeš přečíst v článku od Petra, který má už své kanadské dobrodružství za sebou. Teď je řada na tobě 🙂