Zažij léto jinak…třeba jako plavčík v USA (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Práce pro každého

Plavčík USA

Léto u bazénu ve světové metropoli jako New York nebo Washington DC to stojí za to. V práci se opálit, ve volnu nakoupit, prohlédnout nejznámější památky USA a pocestovat… Kamarádi budou závidět!

Naši plavčíci se nenaučí jen být ti vůbec nejlepší v zachraňování! Také mají ten nejčistší bazén, protože mají znalosti, kvůli kterým si umí pohrát s chlórem a PH. Práce je jistě primárně určena k tomu, aby plavčík dával pozor na své svěřence, ale také je to práce, při které se naučí perfektně anglicky – Američané jsou upovídání a zvídaví a rozmluví se i ten, kterému to ze začátku moc nejde.

Odlet: květen/červen
Konec programu: září
Plat: od 8$ – 12$ per hour

Main Photo

Robin a Ivana - jste prostě „AWESOME“

Robin a Ivana - jste prostě „AWESOME“

„Rádi bychom Vám s přítelkyní poděkovali za krásné prožití léta v USA, práce plavčíka byla pro nás obrovským přínosem zejména po jazykové stránce. Chtěli bychom vyzdvihnout Vaši profesionalitu, péči o klienty a výbornou komunikaci, jste prostě „AWESOME“. Ještě jednou Velké Díky všem!“

Více informací

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail