Virtual Job Fair USA – Restaurace, hotely, parky

Jedinečná šance rychle získat letní brigádu v USA z pohodlí domova!

Nabízené pracovní pozice na Virtual Job Fair Work and Travel USA

Nabídka se rychle mění a obsazuje…nezapomeňte se včas registrovat a dodat podklady nutné ke Skype pohovoru se zaměstnavatelem.
Interview DateLocationJob TitleHourly WageHousingStart dateJob ID
upon requestOcean City, MarylandCandy shop$8.75-$9.00/hour$1425/summerMay / JuneX2
upon requestGlen, New HampshireStory Land Theme Park$8.50/hour$65+ tax per weekJune 1 – 25J-2
upon requestMyrtle Beach, SCMyrtle Waves Water Park$7.75-8.00/hourEmployer helps around $70-120/weekMay 19 – June 15J-3
upon requestMyrtle Beach, SCMcDonald’s$7.50/hour$50/weekJune 5 – June 15J-1

Neváhejte si zajistit místo na Virtual Job Fairu a pohovor u vysněného zaměstnavatele ještě dnes. Podmínkou účasti je předcházející rezervace místa – pište ihned na wat@czech-us.cz. Zaměstnavatelé většinou přijímají muže i ženy. Počet míst je omezen, proto nečekejte na poslední chvíli!!!

V rámci programu W&T – Hledám práci v USA máte možnost pracovat téměř ve všech státech v USA, včetně exotických destinací. Pozice jsou zejména v gastronomii, hotelnictví, na recepcích, vstupech do parků, prodej slunečníků na plážích a spoustu dalších. Výběr pozice je na vás.

Registrace na JOB FAIR

Registrujte se prosím do programu Hledám práci v USA nebo u Zuzany Homolové, z.homolova@czech-us.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 605 296 212.

PROČ je třeba se přihlásit předem? Abyste měli téměř 100% jistotu získání práce a byli na pohovor připraveni! Zaměstnavatel potřebujeme předem základní informace o vás, a ty získá právě z vaší předem vyplněné aplikace.

Při čekání na JobFair si také „lajkněte“ naši novou FB stránku Work and Travel USA, aby Vám neutekl žádný update či nový zaměstnavatel.

 

Verča – Skvělé propojení práce a zábavy

Reference na program Work&Travel USA

„Pro mě byla tato cesta něčím, co jsem už delší dobu chtěla udělat – pracovat v zahraničí. Bylo to skvělé propojení práce a zábavy, velká zkušenost nejen po pracovní stránce. Člověk se více osamostatnil, naučil se, jak řešit krizové situace, které občas nastaly, poznal odlišnou společnost. Na toto léto velice ráda vzpomínám, zejména těsně po návratu jsem z ní velmi čerpala. Mám v plánu se do Států v blízké době zase vrátit, ačkoliv jsem nepatřila mezi jejich největší příznivce. Nějaké kouzlo opravdu mají. Velký tík patří Czech-us za jejich práci, byla jsem spokojená.“

 

Filip – Vylepšil jsem si finančí stránku

Reference na program Work&Travel USA

„Do programu W&T jsem se přihlásil ze tří důvodů: cestování, poznání nových lidí a hlavně zlepšení angličtiny – nakonec se mi opravdu všechno povedlo, plus jsem si ještě vylepšil finanční stránku, hlavně tedy druhý rok, když jsem jel ke stejnému zaměstnavateli. Takže za ty dvě léta, co jsem strávil v USA určitě maximální spokojenost, snad jsem neměl jediný vážný problém, což dost ovlivnil můj skvělý zaměstnavatel.“

 

Přečtěte si další reference z programu W&T USA | Zpět na výběr JobFairu

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail