Program na léto 2016 uzavřen, ale již nyní se můžete nezávazně registrovat na léto 2017 😉

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.Přejděte na událostiK tomuto programu pořádáme i webináře. Registrujte se zde

Krok za krokem programem Mám práci v USA

1. Registrujte se do programu W&T – Mám práci v USA. Nezapomeňte uvést, odkud jste se o nás dozvěděli.


2. Po registraci obratem obdržíte email s přesnými instrukcemi a heslem ke svému klientskému účtu na našich stránkách. Registrace je do okamžiku podepsání smlouvy zcela nezávazná.


3. Do 48 hodin od registrace budete telefonicky kontaktováni koordinátorem programu, abyste prodiskutovali vaši současnou situaci, zeptali se na vše, co vás zajímá, a ujasnili si následující kroky.


4. Budete vloženi do databáze vízového sponzora a obdržíte email se vstupními údaji do on-line aplikace. Návod “Jak správně vyplnit aplikaci” naleznete ke stažení na vašem Czech-us účtu.


5. Podepisujete programové smlouvy. Smlouvy naleznete na svém Czech-us účtu. Po obdržení smluv Vám vystavíme fakturu na účastnický poplatek.


6. Po vyplnění aplikace a po vyřízení všech vstupních administrativních náležitostí bude vaše složka odeslána na centrálu vízového sponzora do USA. Následně bude vystavena faktura na programový poplatek, která je splatná do 7 dnů. Upozornění: Dokud nebude uhrazen poplatek vízovému sponzorovi, nebude Vám vystaven formulář DS-2019 nezbytný pro udělení víz.


7. Po obdržení formuláře DS-2019, vám zašleme návod, jak vyplnit všechny dokumenty spojené s návštěvou Americké ambasády v Praze a poskytneme informaci o tom, jak si schůzku sjednat.

Termín: únor – červen


8. Rezervace letenky a návštěva ambasády.


9. Předodletová orientace, která je povinná pro všechny prvoúčastníky programu Work & Travel USA a také pro druhoúčastníky od jiné agentury.

Termín: duben – červen


10. Obdržení J1 víz a odlet do USA!

Termín: květen – červen


11. Po příletu do USA provedete validaci do systému SEVIS. Nedodržení této povinnosti může vést až ke zrušení víz.


12. Po návratu do ČR vyplníte reportu o návratu a předáte dokumenty potřebné k vrácení daní společnosti PROTAXREFUND.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Lucie Khásová
Work and Travel USA Lucie Khásová: 773 960 963

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail