Registrace na léto 2017 uzavřeny – pro info k létu 2018 sledujte naše stránky a facebook 😉

Nádherný výhled na krásy USA

Vybíráme pro vás pracovní pozice našich vízových a dalších zahraničních partnerů. Dle americké legislativy musí mít každý účastník programu Work and Travel svého vízového sponsora, který vám na základě nabídky práce potvrzené zaměstnavatelem (tzv. job offer) zpracuje formuláře nutné pro udělení víz pro práci v USA. Dlouhodobě spolupracujeme především s vízovým sponsorem CCI, který se nám prokázal jako důvěryhodný a stabilní partner, a dále také GeoVisions a a dále také Intrax, se kterými jsme úspěšně spolupracovali již několikátou sezónu.

Sledujte aktuální pozice na Facebooku

Podmínky pro účast v programu Hledám práci v USA [nahoru]

Nezbytné podmínky pro účast v programu Work & Travel USA jsou:

  • student VŠ nebo VOŠ v denní formě studia
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1 dle evropského rámce)

Czech-us Jobs [nahoru]

Vyberte si z naší aktuální nabídky pracovních pozic. Tuto nabídku aktualizujeme vždy, když se objeví nová a zajímavá pozice. Nezapoměňte ji pravidelně kontrolovat stejně jako náš Work and Travel Facebook.

V rámci Czech-us Jobs vybíráte z široké nabídky našich vlastních zaměstnavatelů, se kterými jsme měli příležitost navázat spolupráci v průběhu našich četných pracovních cest v USA. Z tohoto důvodu jsme schopni poskytnout jak detailní informace o vybrané pozici, tak i širší podporu během vašeho pobytu v USA. Pro získání pozice připravíte stručné CV a velmi často i krátké introducing video. Dle typu pozice je možné být přijat i pouze na základě vašeho životopisu, Skype pohovoru apod. Tyto nabídky práce v USA jsou denně aktualizovány, se zaměstnavateli jsme ve stálém kontaktu a proto můžete mít zajištěnu letní brigádu i třeba jen týden po registraci do programu – a poté se již jen těšíte a plánujete cestování 🙂

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.

Direct Placement – pozice vízových sponzorů [nahoru]

Direct Placement je v podstatě online burza pracovní pozic, kde účastník získává přístup k databázi vízového sponsora, komunikuje se zaměstnavateli a následně si sám vybírá pozice dle svých preferencí. Každý účastník i zaměstnavatel má zřízený vlastní online profil, díky kterému máte přístup k aktuálním informacím. Pro rychlé nalezení práce je rozhodující čas registrace do programu a vlastní iniciativa účastníka oslovovat vybrané zaměstnavatele. Důležitým faktorem je taky úroveň angličtiny a hlavně datum, kdy může účastník nastoupit do práce.

Radost ze zivota

Tři programy za cenu jednoho? [nahoru]

Ano u nás je i toto možné! Nejprve oslovujete zaměstnavatele Czech-us Jobs. Pokud vás žádný nezaujme nebo nepřijme, můžete se účastnit osobního nebo virtuálního Job Fair. Pokud vám například nevyhovuje termín, vyberete si z nabídky zaměstnavatelů vízového sponsora prostřednictvím velmi široké online databáze.

Více informací [nahoru]

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Lenka Hastíková
Work and Travel USA Lenka Hastíková: l.hastikova@czech-us.cz
Zuzana Homolová
Work and Travel USA Zuzana Homolová: z.homolova@czech-us.cz

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail