Program na léto 2017 otevřen 😉

Krok za krokem programem Hledám práci v USA

1. Registrujte se do programu W&T – Práci hledám. Nezapomeňte uvést, odkud jste se o nás dozvěděli.


2. Po registraci obratem obdržíte email s přesnými instrukcemi a heslem ke svému klientskému účtu na našich stránkách. Registrace je do okamžiku podepsání smlouvy zcela nezávazná.


3. Do 48 hodin od registrace budete telefonicky kontaktováni koordinátorkou programu.


4. Pošlete nám váš životopis v anglickém jazyce, introducing video a vybrané pozice z naší aktuální nabídky zaměstnavatelů.


5. Podepisujete programové smlouvy. Smlouvy naleznete na svém Czech-us účtu. Po obdržení smluv Vám vystavíme fakturu na účastnický poplatek.


6. Vybíráte si zaměstnavatele z aktuální nabídky. Pokud si z naší nabídky nevyberete, zpřístupníme Vám nabídku zaměstnavatelů vízového sponzora.


7. Na začátku programu Vás vložíme do databáze vízového sponzora. Po vyřízení všech vstupních administrativních náležitostí bude vaše aplikace odeslána vízovému sponsorovi do USA. Následně bude vystavena faktura na programový poplatek, která je splatná do 14 dnů. Upozornění: Dokud nebude uhrazen poplatek vízovému sponsorovi, nebude Vám vystaven formulář DS-2019 nezbytný pro udělení víz.


8. Po obdržení formuláře DS-2019 společně s Vámi sjednotíme všechny podklady pro získání J1 víz a pomůžeme Vám s vyplněním aplikačního formuláře pro návštěvu Americké ambasády v Praze.
Termín: únor – červen


9. Rezervace letenky a návštěva ambasády.


10. Předodletová orientace, která je povinná pro všechny prvoúčastníky programu Work & Travel USA a také pro druhoúčastníky od jiné agentury.
Termín: duben – červen


11. Obdržení J1 víz a odlet do USA!
Termín: květen – červen


12. Po příletu do USA provedete validaci v systému SEVIS. Nedodržení této povinnosti může vést až ke zrušení víz.


13. Po návratu do ČR vyplníte reportu o návratu a předáte dokumenty potřebné k podání daňového přiznání společnosti PROTAXREFUND.

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.Přejděte na událostiK tomuto programu pořádáme i webináře. Registrujte se zde

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Lenka Hastíková
Work and Travel USA Lenka Hastíková: 773 467 740
Zuzana Homolová
Work and Travel USA Zuzana Homolová: 605 296 212

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail