Registrace na léto 2017 uzavřeny – pro info k létu 2018 sledujte naše stránky a facebook 😉

Chicago

Work & Travel USA není pouze o „plavčíkování“, své léto si zde můžete naplno užít i na pozicích v cestovním ruchu, turismu, gastronomii nebo dalších službách. V rámci programu Work&Travel USA a s pomocí našich vízových sponzorů vám nabízíme výběr z velmi širokého portfolia pozic.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku pracovních pozic. Tuto nabídku aktualizujeme vždy, když se objeví nová a zajímavá pozice. Nezapoměňte ji pravidelně kontrolovat stejně jako náš Work and Travel Facebook.

Nejnovější pozice přímo zde (nebo si prohlédněte kompletní KATALOG POZIC Work and Travel USA nebo zoomujte a hledejte na on-line mapě pozic v USA 🙂

Proč jet do USA s námi? Podle našich studentů například proto, že:

  • vybíráme pro vás zajímavé lokality a práce – třeba surf instruktor na Hawaii
  • u nás najdete kvalitní pozice a zaměstnavatele – neposíláme 50 Čechů na jednu místo otáčet hamburgry

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.

Pracovní pozice v USA [nahoru]

Práce v restauracích, kafetériích, barech

V USA není jídlo „pouze“ základní lidskou potřebou ale radostí, kterou považují Američané za součást své kultury. Ve Spojených státech amerických se setkáte s velmi různorodými restauracemi, od typických rodinných po velmi oblíbené mexické či krabí restaurace. Se silnějším turistickým ruchem v době prázdnin potřebují restaurace schopné a pracovité číšníky a servírky, což je příležitost právě pro vás. Odměna je zpravidla nastavena základní mzdou, která tvoří přibližně 50% a dýšky, která jsou obzvlášť v USA téměř povinností.

Pro práci číšníka / servírky je nezbytná velmi dobrá úroveň anglického jazyka. Ovšem i se slabší angličtinou je možné pracovat v restauracích v kuchyni nebo údržbě.

Stánky s jídlem, nápoji, suvenýry

Obzvlášť v turistických destinacích je možné nalézt pozice ve stáncích s opravdu různorodým zbožím (službami). Příkladem je prodej rychlého občerstvení, suvenýrů, půjčování slunečníků apod.

Rychlé občerstvení

V USA naleznete přibližně 3x – 4x více fast-foodových řetězců než v ČR, které také potřebují zaměstnance pro turistickou sezónu. Konkrétní pozice v rámci restaurace závisí zejména na vaší znalosti anglického jazyka a ochotě přímo komunikovat se zákazníky.

Sledujte aktuální pozice na Facebooku

Práce v obchodech a malých lokálních obchůdcích

Naši účastníci zejména pracují v obchodech se speciálním zbožím (oblečení, šperky, suvenýry), které se nalézají zejména v centrech měst nebo turistických destinacích tak, aby se studenti denně setkávali s Američany a mohli si tak zlepšit svou angličtinu. Na většinu těchto pozic je potřeba komunikativní úroveň angličtiny.

New York na dlani

Práce v resortech, hotelích

V nabídce pozic najdete takové spoustu hotelů rozesetých téměř po všech státech USA, jejichž manažeři hledají na léto pracovité studenty na pozice pokojská a recepční. Tyto pozice jsou vhodné i pro kluky. Pokud máte slabší angličtinu a bojíte se, že by pro vás práce v restauraci z jazykového hlediska mohla být příliš složitá, určitě zkuste práci v hotelu. Příjemným překvapením mohou být dýška, která některé hotely rozdělují mezi všechny uklizeče a recepční.

Další pozice

Pozice v rámci programu Work & Travel USA jsou opravdu různorodé. Při pohledu na seznam nabídek z vrcholu minulé sezóny lze narazit i na pozice:

  • cukrář, šéfkuchař
  • poolcleaner
  • hostess
  • ostraha a údržba prostranství v národních parcích
  • counter clerks

Kde se pozice nacházejí? [nahoru]

Pracovní pozice jsou k dispozici po celých Spojených státech amerických, ačkoliv největší koncentrace je na východním pobřeží USA (viz mapa).

Více informací [nahoru]

Reference

Prohlédněte si reference od našich klientů v sekci reference Work & Travel.


Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Lenka Hastíková
Work and Travel USA Lenka Hastíková: l.hastikova@czech-us.cz
Zuzana Homolová
Work and Travel USA Zuzana Homolová: z.homolova@czech-us.cz

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail