Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Získej ECTS kredity během léta! Více na EuropeanSummerSchool.com Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Získej ECTS kredity během léta! Více na EuropeanSummerSchool.com

Picture

Dánsko neboli Dánské království, představuje rozlohou nejmenší zemi ve Skandinávii. Nicméně svým progresivním hospodářstvím a silným sociálním státem představuje jednu z nejsilnějších ekonomik na světě. Podle indexu lidského rozvoje se jedná o 5. nejpříhodnější zemi EU pro život a díky svému propracovanému vysokoškolskému systému se řadí do světové špičky, co se týče univerzitního vzdělání. Nejen proto je studium v Dánsku obrovskou příležitostí a vkladem do budoucna.

Poloostrov, na kterém se část Dánska rozkládá, je doslova mostem mezi kontinentální Evropou a Skandinávií. Dánský životní styl je velmi otevřený ve svých postojích a náhledu na svět. Města jako Kodaň, Aarhus, Alborg či Odense představují kosmopolitní velkoměsta, kde se prolínají vlivy různých kultur. Dánská životní úroveň je vysoká a přístup k životu velmi pozitivní, což se odráží v tradiční dánské otevřenosti a přátelskosti. A nezapomeňte, Dánové patří k nejspokojenějším národům na světě.

O tomto programu pořádáme pravidelné online webináře. Zaregistrujte se zdarma!

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.


Přejděte na událostiK tomuto programu pořádáme i webináře. Registrujte se zde

Podmínky pro přijetí ke studiu [nahoru]

  • maturitní zkouška
  • vyplněná přihláška ke studiu
  • motivační dopis
  • anglický jazyk. Požadovaná úroveň se může lišit podle jednotlivých vysokých škol.
  • ověřená kopie maturitního vysvědčení

Navštivte nás nový interaktivní web www.studujvdansku.cz.
Studujvdansku.cz

Výhody studia v Dánsku [nahoru]

  • Pro občany Evropské unie je studium v Dánsku poskytováno zcela ZDARMA, čímž se Vám ruší financování školného. Celé studium probíhá v anglickém jazyce, ale máte zároveň možnost studia dánštiny, a to také ZDARMA.
  • Dánský vzdělávací systém patří k NEJLÉPE hodnoceným na světě. Možnost kombinovat jednotlivé obory a vzdělávací programy v rámci univerzity. Během studia je jeden semestr věnovaný pracovní stáži v Dánsku či jiné zahraniční destinaci.
  • Výuka je založena na praktických cvičeních a práci v týmu. V rámci semestrálních projektů studenti spolupracují s firmami a mnoho z nich má zde možnost pracovat i po ukončení studia.
  • Možnost práce při studiu, dánská mzda se pohybuje od 350 Kč/h nahoru
  • MEZINÁRODNÍ prostředí, na škole studují studenti z celého světa

Naše partnerské vysoké školy [nahoru]

Mapa partnerských univerzit v Dánsku

University College of Northern DenmarkDania Academy of Higher EducationVIA University CollegeCopenhagen Business AcademyZealand Institute of Business and TechnologyLillabelt Academy of Professional Higher EducationInternational Business AcademyBusiness Academy AarhusImage Map

Ceník [nahoru]

Více informací naleznete na Ceník programu Studium v Dánsku

Více informací [nahoru]

Brainstorm Reference

Stáhněte si článek. I když se Lenka a Jakub nikdy nesetkali, jedno mají společné. Byli nespokojeni s českým vzdělávacím systémem, a tak se studium tady u nás rozhodli pověsit na hřebík a zakotvili v Dánsku.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Lucie Horníková
Vysoká škola v zahraničí Lucie Horníková: 734 445 640

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail