Studium v Dánsku

Picture

Dánsko neboli Dánské království, představuje rozlohou nejmenší zemi ve Skandinávii. Nicméně svým progresivním hospodářstvím a silným sociálním státem představuje jednu z nejsilnějších ekonomik na světě. Podle indexu lidského rozvoje se jedná o 5. nejpříhodnější zemi EU pro život a díky svému propracovanému vysokoškolskému systému se řadí do světové špičky, co se týče univerzitního vzdělání. Nejen proto je studium v Dánsku obrovskou příležitostí a vkladem do budoucna.

Poloostrov, na kterém se část Dánska rozkládá, je doslova mostem mezi kontinentální Evropou a Skandinávií. Dánský životní styl je velmi otevřený ve svých postojích a náhledu na svět. Města jako Kodaň, Aarhus, Alborg či Odense představují kosmopolitní velkoměsta, kde se prolínají vlivy různých kultur. Dánská životní úroveň je vysoká a přístup k životu velmi pozitivní, což se odráží v tradiční dánské otevřenosti a přátelskosti. A nezapomeňte, Dánové patří k nejspokojenějším národům na světě.

Podmínky pro přijetí ke studiu [nahoru]

  • maturitní zkouška
  • vyplněná přihláška ke studiu
  • motivační dopis
  • anglický jazyk. Požadovaná úroveň se může lišit podle jednotlivých vysokých škol.
  • ověřená kopie maturitního vysvědčení

Navštivte nás nový interaktivní web www.studujvdansku.cz.
Studujvdansku.cz

Výhody studia v Dánsku [nahoru]

  • Pro občany Evropské unie je studium v Dánsku poskytováno zcela ZDARMA, čímž se Vám ruší financování školného. Celé studium probíhá v anglickém jazyce, ale máte zároveň možnost studia dánštiny, a to také ZDARMA.
  • Dánský vzdělávací systém patří k NEJLÉPE hodnoceným na světě. Možnost kombinovat jednotlivé obory a vzdělávací programy v rámci univerzity. Během studia je jeden semestr věnovaný pracovní stáži v Dánsku či jiné zahraniční destinaci.
  • Výuka je založena na praktických cvičeních a práci v týmu. V rámci semestrálních projektů studenti spolupracují s firmami a mnoho z nich má zde možnost pracovat i po ukončení studia.
  • Možnost práce při studiu, dánská mzda se pohybuje od 350 Kč/h nahoru
  • MEZINÁRODNÍ prostředí, na škole studují studenti z celého světa

Naše partnerské university [nahoru]

Mapa partnerských univerzit v Dánsku

University College of Northern Denmark Dania Academy of Higher Education VIA University College Copenhagen Business Academy Zealand Institute of Business and Technology Lillabelt Academy of Professional Higher Education International Business Academy Business Academy Aarhus Copenhagen School of Design and Technology Image Map

Více informací [nahoru]

Líbí se Vám program? Můžete se do něj nezávazně REGISTROVAT. Do 48 hodin se s Vámi spojí koordinátor.

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám.

Vaše jméno:
E-mail:*
Mobil:
S čím Vám můžeme pomoci? Jaký obor Vás zaujal?

Prosím, opište následující kód:
captcha