Picture

Dánsko neboli Dánské království, představuje rozlohou nejmenší zemi ve Skandinávii. Nicméně svým progresivním hospodářstvím a silným sociálním státem představuje jednu z nejsilnějších ekonomik na světě. Podle indexu lidského rozvoje se jedná o 5. nejpříhodnější zemi EU pro život a díky svému propracovanému vysokoškolskému systému se řadí do světové špičky, co se týče univerzitního vzdělání. Nejen proto je studium v Dánsku obrovskou příležitostí a vkladem do budoucna.

Poloostrov, na kterém se část Dánska rozkládá, je doslova mostem mezi kontinentální Evropou a Skandinávií. Dánský životní styl je velmi otevřený ve svých postojích a náhledu na svět. Města jako Kodaň, Aarhus, Alborg či Odense představují kosmopolitní velkoměsta, kde se prolínají vlivy různých kultur. Dánská životní úroveň je vysoká a přístup k životu velmi pozitivní, což se odráží v tradiční dánské otevřenosti a přátelskosti. A nezapomeňte, Dánové patří k nejspokojenějším národům na světě.

O tomto programu pořádáme pravidelné online webináře. Zaregistrujte se zdarma!

Nezávazná registrace na události zde:

Registrujte se na událost právě teď! Upozorníme vás na konání, budeme vám zasílat relevantní informace a budeme vám držet místo.Přejděte na událostiK tomuto programu pořádáme i webináře. Registrujte se zde

Podmínky pro přijetí ke studiu [nahoru]

  • maturitní zkouška
  • vyplněná přihláška ke studiu
  • motivační dopis
  • anglický jazyk. Požadovaná úroveň se může lišit podle jednotlivých vysokých škol.
  • ověřená kopie maturitního vysvědčení

Navštivte nás nový interaktivní web www.studujvdansku.cz.
Studujvdansku.cz

Výhody studia v Dánsku [nahoru]

  • Pro občany Evropské unie je studium v Dánsku poskytováno zcela ZDARMA, čímž se Vám ruší financování školného. Celé studium probíhá v anglickém jazyce, ale máte zároveň možnost studia dánštiny, a to také ZDARMA.
  • Dánský vzdělávací systém patří k NEJLÉPE hodnoceným na světě. Možnost kombinovat jednotlivé obory a vzdělávací programy v rámci univerzity. Během studia je jeden semestr věnovaný pracovní stáži v Dánsku či jiné zahraniční destinaci.
  • Výuka je založena na praktických cvičeních a práci v týmu. V rámci semestrálních projektů studenti spolupracují s firmami a mnoho z nich má zde možnost pracovat i po ukončení studia.
  • Možnost práce při studiu, dánská mzda se pohybuje od 350 Kč/h nahoru
  • MEZINÁRODNÍ prostředí, na škole studují studenti z celého světa

Naše partnerské vysoké školy [nahoru]

Ceník [nahoru]

Více informací naleznete na Ceník programu Studium v Dánsku

Více informací [nahoru]

Brainstorm Reference

Stáhněte si článek. I když se Lenka a Jakub nikdy nesetkali, jedno mají společné. Byli nespokojeni s českým vzdělávacím systémem, a tak se studium tady u nás rozhodli pověsit na hřebík a zakotvili v Dánsku.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Lucie Horníková
Vysoká škola v zahraničí Lucie Horníková: 734 445 640

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail