Vysoká škola v zahraničí

Studium v zahraničí nebylo nikdy tak snadné, jak je tomu v dnešní době. Evropské univerzity přijímají studenty z Evropské unie za stejných podmínek jako své vlastní. Absolvování kompletního stupně studia (např. bakalářského) Vám umožní získat diplom s mezinárodní prestiží, který bude neocenitelnou vstupenkou pro Vaši budoucí kariéru.

Nadcházející události: Gaudeamus Brno – Listopad 2015

3.11.2015

I letos najdete náš tým na 22. ročníku evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno, konaného na Brněnském výstavišti v pavilonech G1 a G2.
Přejděte na FB  událostiUdálost je i na Facebooku


České univerzity nabízejí možnost studia v zahraničí prostřednictvím programů Erasmus, Ceepus a dalších. Tyto programy jsou však pouze výměnné. Během studia v zahraničí zůstáváte studenty domovské univerzity a nezískáte zahraniční diplom. S námi teď máte možnost absolvovat celé studium na prestižních zahraničních vysokých školách.

Studium na vysoké škole v zahraničí

Spolupracujeme s vysokými školami v Dánsku, na kterých studují studenti z celého světa, včetně České republiky. Na dánských školách můžete studovat velmi zajímavé a prakticky zaměřené obory jako Computer Science, Design Technology, Financial Management, Marketing Management, Sport Management, Software Development, Web Development, Architecture nebo Multimedia Design.

Studium na vysoké škole v zahraničí - studenti studují

Studium na vysoké škole v zahraničí s sebou většinou přináší větší náklady na život, než jsou v České republice. Je nutné si uvědomit, že tyto náklady jsou nejnižší, co kdy byly. Ceny letenek nikdy nebyly tak nízké a stejně tak česká koruna je velmi silná. Bez ohledu na výši těchto nákladů, je studium investicí do vzdělání, která se vám v životě několika(set)násobně vrátí. Univerzity v zahraničí jsou zaměřené na praxi a po jejich absolvování budete experti ve Vámi vybraném oboru. Díky tzv. Boloňskému procesu vám bude diplom ze zahraničí uznán po celém světě.

 

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Sabina Feldmanová
Vysoká škola v zahraničí Sabina Feldmanová: 777 632 649

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail