Vysoká škola v zahraničí


Přihlásit se na info webinář

Studium v zahraničí nebylo nikdy tak snadné, jak je tomu v dnešní době. Evropské univerzity přijímají studenty z Evropské unie za stejných podmínek jako své vlastní. Absolvování kompletního stupně studia (např. bakalářského) Vám umožní získat diplom s mezinárodní prestiží, který bude neocenitelnou vstupenkou pro Vaši budoucí kariéru.

Varianty programu Vysoká škola v zahraničí

Každý rok se víc a víc studentů z České republiky rozhodne odjet studovat na některou z britských univerzit. Není se čemu divit – britské vysoké školy mají výbornou mezinárodní reputaci, nejširší nabídku oborů a tituly na nich získané jsou uznávány zaměstnavateli, vládami i dalšími vysokoškolskými institucemi po celém světě. Britské univerzity jsou navíc na mezinárodní studenty opravdu skvěle připravené: ve specializovaných studentských centrech poskytují informace a konzultace ohledně studia na dané univerzitě i obecně života v UK a hledání práce na (nejen) britském pracovním trhu.
Tak studuj ve Velké BritániiStuduj ve Velké Británii - oficiální web.

Holandsko se řadí mezi nejotevřenější a nejkosmopolitnější země Evropy, a je to místo, kde se v kvalitě vzdělávacího systému nedělají kompromisy. Ekonomická vyspělost, vzdělané obyvatelstvo, stabilní politické prostředí a respekt v zahraničí tvoří z Holandska velmi atraktivní destinaci pro studium. I proto patří holandské univerzity k evropské i světové špičce. Tamní univerzity se rozlišují na výzkumné a tzv. aplikovaných věd, kde je studium orientováno více prakticky a připravuje absolventy pro vstup na pracovní trh ihned po ukončení studia.
Tak studuj v HolandskuStuduj v Holandsku - oficiální web

Dánové jsou nejšťastnější národ na světě s nejméně zkorumpovanou společností. V Dánsku najdeš skvělé podnikatelské prostředí, jedny z nejvyšších průměrných platů v EU, a díky propracovanému vzdělávacímu systému se tato země řadí do světové špičky co do univerzitního vzdělání. Nejen proto je studium v Dánsku obrovskou příležitostí a vkladem do budoucna. A co víc – studium je v této zemi pro občany EU zdarma!
Tak studuj v DánskuStuduj v Dánsku - officiální web

Jdi na officiální web studia v Anglii

Studuj v Holandsku - oficiální web

Studuj v Dánsku - officiální web

Přehled plánovaných webinářů

Není nic lepšího, než když si člověk informace poslechne na vlastní uši – koordinátorka Sabina vás během hodiny provede vším, co vás zajímá. A pokud budete mít další dotazy, můžete Sabině kdykoliv napsat na studium@czech-us.cz.

Datum a časNázev Registrace na Webinář
20.11.2015 - 16:00Studium v Dánsku a HolandskuRegistrace
1.12.2015 - 16.00Studium v Dánsku a HolandskuRegistrace
16.12.2015 - 16.00Studium v AngliiRegistrace
20.1.2016 - 16.00 Studium v Dánsku a HolandskuRegistrace
10.2.2016 - 16.00 Studium v DánskuRegistrace
23.2.2016 - 16.00 Studium v Dánsku - Last MinuteRegistrace

Různorodost oborů, které zahraniční univerzity nabízejí, Vám umožní zaměřit se skutečně na tu oblast studia, která je Vám nejbližší. Jednotlivé země se mnohdy odlišují specifickým pojetím výuky, která je často flexibilnější než jakou známe z České republiky, klade důraz na profilaci studenta, jeho uplatnění v praxi a odmítá přehnané biflování teorie.

Nadcházející události: Gaudeamus Brno – Listopad 2015

3.11.2015

I letos najdete náš tým na 22. ročníku evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno, konaného na Brněnském výstavišti v pavilonech G1 a G2.
 

Přejděte na FB událostiUdálost je i na Facebooku

České univerzity nabízejí možnost studia v zahraničí prostřednictvím programů Erasmus, Ceepus a dalších. Tyto programy jsou však pouze výměnné. Během studia v zahraničí zůstáváte studenty domovské univerzity a nezískáte zahraniční diplom. S námi teď máte možnost absolvovat celé studium na prestižních zahraničních vysokých školách.

Studium na vysoké škole v zahraničí

Spolupracujeme s vysokými školami v Dánsku, na kterých studují studenti z celého světa, včetně České republiky. Na dánských školách můžete studovat velmi zajímavé a prakticky zaměřené obory jako Computer Science, Design Technology, Financial Management, Marketing Management, Sport Management, Software Development, Web Development, Architecture nebo Multimedia Design.

Studium na vysoké škole v zahraničí - studenti studují

Studium na vysoké škole v zahraničí s sebou většinou přináší větší náklady na život, než jsou v České republice. Je nutné si uvědomit, že tyto náklady jsou nejnižší, co kdy byly. Ceny letenek nikdy nebyly tak nízké a stejně tak česká koruna je velmi silná. Bez ohledu na výši těchto nákladů, je studium investicí do vzdělání, která se vám v životě několika(set)násobně vrátí. Univerzity v zahraničí jsou zaměřené na praxi a po jejich absolvování budete experti ve Vámi vybraném oboru. Díky tzv. Boloňskému procesu vám bude diplom ze zahraničí uznán po celém světě.

 

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Sabina Feldmanová
Vysoká škola v zahraničí Sabina Feldmanová: 777 632 649

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail