Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Získej ECTS kredity během léta! Více na EuropeanSummerSchool.com Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Získej ECTS kredity během léta! Více na EuropeanSummerSchool.com

Víme, co budete dělat příští rok! 2014

2. ročník veletrhu věnovaného studiu a práci v zahraničí

19.6. v Praze a 25. 6. v Brně pořádáme druhé kolo veletrhu o studiu a práci v zahraničí Víme, co budete dělat příští rok!

Vystupte až na vrchol!

Program vás bude bavit od začátku až do konce!

Těšit se můžete na informace o:

  • studiu na VŠ v zahraničí – ruku na srdce, kdo z vás by dnes nechtěl umět plynule anglicky a ještě mít titul ze zahraniční VŠ? Jak je možné, že dánští a holandští bakaláři vyráží během studia na placené stáže a po bakaláři jako nástupák berou 3000 Euro měsíčně? A mimochodem, víte, že si stále ještě můžete podat přihlášku ke studiu od září 2014?
  • práci a studiu v zahraničí (Work and Study) – spojení pracuju a studuju vás bude bavit, ať už jste v Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu či Německu nebo Velké Británii. Pobyty lze libovolně prodlužovat. Přece nebudete dřepět na nějaké nudné české jazykovce…
  • práci v zahraničí – máte odvahu zkusit práci v zahraničí? Jen běžte do toho! Baristou či číšnicí v Londýně, plavčíkem v USA, ski instruktorem ve Whistleru nebo třeba sběračem jablíček na Zélandu – přiblížíme vám vhodný program či práci pro vás.
  • cestování obecně – pobyt v zahraničí není pouze o práci a studiu, ale hlavně o získávání nových přátel, poznávání nových kultur, jazyků a míst. Zkušení cestovatelé vám popíší své cesty a poradí, jak se k cestě odhodlat nebo jaknajít v zahraničí práci a ubytování.

Pořád váháte, jestli dorazíte? A co byste řekli soutěži? Čeká vás i doplňkový program – kromě soutěží i třeba ochutnávka dobrot z různých končin světa nebo malá afterparty.

Registrujte se na veletrh pomocí následujícího formuláře a mějte své místo jisté! Registrace je samozřejmě ZDARMA

Pusťte si sestřih z loňského ročníku veletrhu:

Vstup na tuhle akci za všechny prachy je samozřejmě ZDARMA :-)

Těšíme se na Vás!

Comments

comments

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail