Uplatnění slevového kódu (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Studium v zahraničí

Uplatněte slevu 20% na registrační poplatek při registraci do 31.7.2016.

Cesta ke studiu v zahraničí nebyla nikdy tak snadná a díky naší slevě 20% na registrační poplatek při registraci do 31.7.2015, může být ještě o fous snadnější. Evropské univerzity přijímají studenty z Evropské unie za stejných podmínek jako své vlastní. Absolvování kompletního stupně studia (např. bakalářského) Vám umožní získat diplom s mezinárodní prestiží, který bude neocenitelnou vstupenkou pro vaši budoucí kariéru.

Pokud váháte při výběru univerzity, přečtěte si podrobné info na našem rozcestníku, a nebo rovnou napište koordinátorce Sabině na s.feldmanova@czech-us.cz. Sabina také pořádá online webináře, ve kterých se dozvíte vše o studiu ve vybrané zemi. Během hodiny proberete výběr oborů, přípravu dokumentů, proces podání přihlášek, jazykové zkoušky, financování studia, brigády, ubytování + vaše dotazy.

Práce v UK

Uplatněte slevu 20% na registrační poplatek při registraci do 31.7.2016.

Díky našemu programu máte možnost strávit minimálně 2 měsíce prací v hlavním městě Anglie! Tato zahraniční zkušenost Vám nejen zlepší angličtinu, budete si moci přidat zahraniční pracovní zkušenosti do vašich CV, poznáte lidi z celého světa, navážete nová přátelství a osamostatníte se! Pakliže vás zajímá víc, koukněte na sekci o práci v zahraničí, a nebo rovnou kontaktujte naši koordinátorku Míšu na jobs@czech-us.cz.

Letní škola v Chorvatsku a Praze

Uplatněte slevu 1 000kč na kurz dle vlastního výběru při registraci do 30.3.2016.

Letní škola nabízí mnoho populárních kurzů vedených v AJ jako např. Online marketing (Social Media), Business English, Vývoj mobilních aplikací, kurzy Profesního a osobnostního rozvoje atp. Na oficiálním webu letní školy můžete najít kompletní přehled kurzů, reference účastníků a další informace. V případě dalších otázek se nebojte kontaktovat ředitele letní školy Jindru na jindra@europeansummerschool.com

Jazykové kurzy

Uplatněte slevu 1 000kč na kurz dle vlastního výběru při registraci do 30.3.2016.

Bariéry si často stavíme sami a není nic jednoduššího, než je s námi zbourat. Zajistíme Vám jazykové kurzy v zahraničí, díky kterým si procvičíte své dosavadní vědomosti a především načerpáte nové. Stydlivost hoďte za hlavu a nebojte se seznámit s novými lidmi. Zahraniční zkušenosti Vám dají možnost také vidět svět z širší perspektivy. Pokud Vás zajímá, kde všude se dá studovat jazykový kurz, koukněte na webovky, a nebo kontaktujte koordinátorku Klárku na k.paleckova@czech-us.cz

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail