Studuj, pracuj, cestuj a bav se – spolu se svým pejskem

mazlíček studuje

Dnes je již běžné, že se svět přizpůsobuje potřebám zvířat. Pes není věc a je dokonce chráněn zákonem. Pryč jsou doby, kdy nás překvapovaly speciální granule, pohledné oblečky, pohodlné pelíšky a kreativní hračky. V dnešní době mají psi i své hotely, denní i dlouhodobé školky s řadou aktivit a dokonce i svůj televizní kanál. Na sociálních sítích se jejich osobní profily těší zájmu statisíců fanoušků. Jednoduše řečeno, psi vládnou. Avšak žádná společnost nenabízí to, co vašemu mazlíčkovi nabízíme my: vzdělání a práci. Zajistěte svým čtyřnohým mazlíčkům jazykový kurz, práci v zahraničí či dokonce vysokoškolský titul. Ano, to vše je možné. Czech-us je tu pro vás, ať jsou ambice vašeho psa jakékoliv.

Work & Travel [nahoru]

Nechte svého psa vydělávat. Aktuálně máme otevřený program na léto pro vaše psy. Psí JobFair se uskuteční v Praze den po konání JobFair USA 3.4.2016. Jedinečná šance, jak si užít prázdniny a nesmutnit po vašem čtyřnohém příteli.

pes záchrannář

Letenky [nahoru]

Cestování je skvělé, přestože je někdy únavné a náročné. Ne vždy tomu tak musí být. Pokud máte toho správného společníka, cestování vám uběhne velice rychle. Využijte naši novou službu, kdy vám zajistíme letenku i pro vašeho psa. Kolegyně s vámi domluví veškeré potřebné náležitosti. Díky nové službě DogOnBoard od Microsoftu umí nyní na letištích prověřit vašeho mazlíčka. Občerstvení na palubě je v ceně letenky. Pozor! Počet míst je omezen, neboť se jedná o pilotní projekt a je třeba jednat včas a nenechat si uniknout tuto unikátní nabídku.

I pejsek teď už může bez potíží létat

Jazykový kurz [nahoru]

Mluvit více jazyky je In. Jak se dorozumíváte se svým psem? Batolata znakují, školáci již mluví minimálně anglicky a vzdělaný člověk by měl ovládat alespoň několik jazyků. Díky globalizaci je svět menší než kdy dříve a stačí jen chtít. Ačkoliv to pro vás bude možná novinka, lidé nejsou jedinými tvory, kteří používají více jazyků. Psi mají také různé dialekty a ne vždy si navzájem rozumí. Možná jste si všimli, že váš čtyřnohý chlupáč měl potíže seznámit se na dovolené v zahraničí. Psí kurzy nabízíme v Praze a také na Maltě, která je populární zejména pro výuku angličtiny. Již za 12 týdnů bude váš pes ovládat základní dovednosti potřebné pro dorozumění se s plemeny z Anglie, Německa, USA, Británie a mnoha dalších zemí. Vyzkoušejte naši nabídku a získejte k jednomu jazykovému kurzu druhý pro rodového příslušníka vašeho psa! Pokud nebudete se službou spokojeni, garantujeme vám vrácení peněz a k tomu pytel granulí.

Jazykové kurzy

Studium v zahraničí [nahoru]

Říká se, že dnes zvládne výšku kde kdo. Nabídka oborů studia se každým rokem rozšiřuje o řadu zajímavých až úsměvných oboru. Nyní jedna prestižní dánská univerzita v Kodani přišla s programem pro psy. Znáte to, jaký pán takový pes. Pokud tedy studujete a již brzy získáte akademický titul, neochuďte o tuto možnost i svého pejska. Bude na to jistě náležitě hrdý, jelikož takový titul nemá zrovna každý Alík. Přihlášky pro studium v akademickém roce 2016/2017 přijímáme až do konce dubna.

Kanada – Work & Travel [nahoru]

Dream job pro někoho, kdo má rád psy. V jednom kanadském resortu otevírají psí školku a hledají zaměstnance s láskou ke čtyřnohým kamarádům, kteří se stanou jejich ošetřovateli po čas, co skuteční páníčci budou zaneprázdněni. Zaměstnavatel hradí letenku i ubytování, ale zájem je veliký, takže kdo dřív přijde, ten dřív letí!

Práce v zahraničí [nahoru]

Chcete pracovat v zahraničí, ale nechcete, aby váš mazlíček byl po celou vaši směnu zavřený doma? Aktuálně máme v nabídce zprostředkování pěti pracovních míst, kde je možné to, že váš pejsek vám bude po celý den na blízku. Stane se vaším pomocníkem a vy budete dostávat peníze za to, že váš pes bude pracovat.


Bližší informace získáte na e-mailu psizivot@czech-us.cz. Těšíme se na váš zájem o naše nabídky.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Jarmila Psíková
psizivot@czech-us.cz Jarmila Psíková: +420 211 221 501

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail