Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Získej ECTS kredity během léta! Více na EuropeanSummerSchool.com Spustili jsme registrace na druhý ročník letní školy. Získej ECTS kredity během léta! Více na EuropeanSummerSchool.com

Studium a financování univerzitního studia v USA a UK

Co se vám vybaví, když se řekne studium na univerzitě v USA a UK? Zmocní se vás nejistota? Máte strach, že to bude drahé? Nebo se bojíte, že byste takové studium nezvládli? Uspořádali jsme pro vás jedinečnou přednášku, která vyvrátí vaše pochybnosti a v rámci které vám vysvětlíme, jak správně univerzitu vybrat a jakým způsobem zajistit financování studia.

Studium v zahraničí je super

Využijte jedinečnou příležitost a přijďte si poslechnout Filipa Tučka, absolventa Columbia University v USA, jedné z nejlepších univerzit na světě a také se můžete těšit i na další hosty studující aktuálně na Columbia University v USA. Zároveň vám Sabina Feldmanová, která taktéž studovala v zahraničí (LSE, Velká Británie) představí studium v UK a možnosti jeho financování.

Kdy a kde?

Event se koná 7.1.2016 v 18:00 na adrese Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5-Smíchov – Impact Hub

Tohle si opravdu nechcete nechat ujít

Registrace je otázkou pár sekund. Proč se registrovat? Protože vám chceme dát relevantní informace před i po eventu. Žádný spam – jen informace, které opravdu chcete.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail