Soutěž Angličtinář roku

O soutěži

Naše agentura je pořadatelem soutěže „Angličtinář roku“, která je určena pro žáky středních škol a gymnázií. V roce 2012 se soutěž konala formou online testu 3. května v 9:00 h. Soutěže se zúčastnilo 72 škol a 563 studentů z celé České republiky. Test byl vynikající příležitostí pro studenty ohodnotit si svoji úroveň anglického jazyka v konkurenci s těmi nejlepšími v republice. Navíc se žáci zúčastnili soutěže o atraktivní ceny.

Soutěž angličtinář roku má vlastní webové stránky ar.czech-us.cz, kde naleznete podrobné informace o soutěži.

Mapa škol

Mapa škol

Reference ze soutěže

Střední školy a gymnázia, které se soutěže zúčastnily, zveřejnily výsledky svých žáků na webových stránkách školy. Školy, jejichž žáci se umístili v TOP 20, jsme osobně navštívili a musíme říci, že se jedná o špičkové vzdělávací instituce, kam mohou rodiče bez obav poslat své žáky. Na školách jsme také pořádali semináře, při kterých jsme měli možnost poznat studenty i jejich učitele.

Další kolo soutěže

Další kolo soutěže proběhne 9. dubna od 9:30 h. O registraci do soutěže budete informováni na obecný školní e-mail (většinou info@skola.cz nebo skola@skola.cz). Pokud chcete být informováni na Váš e-mail, aby Vás zpráva neminula, kontaktujte nás na e-mailu michal.blazek@czech-us.cz. Na tento e-mail nám také pište Vaše nápady a připomínky pro další kolo soutěže. Registrovat se můžete na webových stránkách ar.czech-us.cz.

Líbí se Vám program? Můžete se nezávazně registrovat do programu

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail