Zajistíme Vám práci či letní brigádu v zahraničí, studijní pobyt na VŠ i SŠ v zahraničí a jazykové kurzy ve všech koutech světa včetně exotických destinací.

Don Quijote Quito

 

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí nejen kurzy všeobecné španělštiny, ale také dobrovolnické programy. Může být pro Vás přínosem nejen z hlediska možnosti si ještě více procvičit španělštinu, ale především lépe poznat místní kulturu a obyvatele.

VOLNÝ ČAS

Každý týden se můžete těšit na 3-4 aktivity pořádané přímo školou, ale jejich nabídka Vás nemusí vůbec omezovat. Většina akcí je pro studenty zdarma zahrnuje například lekce tance, fotbalové zápasy mezi studenty a lektory, návštěva slavného ovocného tržiště a mnoho dalšího.

Populární aktivity:
  • termální lázně v Papallactě
  • lekce jízdy na koni
  • rafting

INFORMACE O LOKALITĚ

I když se Quito nachází v blízkosti rovníku, díky své nadmořské výšce se zde stále pohybujete v příjemném klimatu jako na jaře. Quito je považováno za nejzachovalejší historické město v Latinské Americe. Těšit se můžete na romantické dlážděné uličky, barokní kostely, fontány a krásná náměstí. Poloha města Vás přímo vyzývá k cestování po Ekvádoru a návštěvě Galapág.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Google+
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail